امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سقوط مرموز مادری که با فرزندانش اختلاف داشت
#1
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
 
تحقیقات پلیس برای کشف راز مرگ زنی که به طرز مرموزی از بالکن خانه‌اش به پایین سقوط کرده و جان باخته است، آغاز شده است.
همشهری: تحقیقات پلیس برای کشف راز مرگ زنی که به طرز مرموزی از بالکن خانه‌اش به پایین سقوط کرده و جان باخته است، آغاز شده است.
بامداد دیروز به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید زنی بر اثر سقوط جانش را از دست داده است. او حدودا 53ساله بود که از بالکن خانه‌اش در غرب تهران به پایین سقوط کرده و به‌شدت زخمی شده اما پس از انتقال به بیمارستان جان باخته بود.
با شروع تحقیقات مشخص شد که پسر این زن کسی بوده که مادرش را به بیمارستان انتقال داده و زمانی که پزشکان خبر فوت مادر را به او دادند، با بی‌تفاوتی بیمارستان را ترک کرده بود. رفتار مرموز پسر جوان باعث شد تا بازپرس جنایی دستور تحقیق از وی را صادر کند.
مأموران وقتی راهی محل زندگی متوفی شدند، متوجه شدند پسرش خوابیده است. پسر جوان که 20ساله بود وحشت‌زده از خواب پرید و مأموران را بالای سرش دید.
وی در تحقیقات گفت: پدرم حدود 17سال قبل فوت شد و پس از آن من و خواهرم به همراه مادرم زندگی می‌کردیم. از چند وقت پیش به‌دلیل ارث و میراث با مادرم دچار اختلاف شده بودیم. شب حادثه هم مانند همیشه با مادرم بر سرارثیه بگومگو کردم.او از شدت عصبانیت ناگهان به سمت بالکن رفت و خودش را به پایین پرت کرد.
وی درخصوص اینکه چرا بعد از شنیدن خبر فوت مادرش، بیمارستان را ترک کرده و به خانه رفته و خوابیده است، گفت: وقتی در بیمارستان به من گفتند که مادرم فوت شده است شوکه شدم، به خانه رفتم و از شدت سردرد یک قرص خوردم و بعد خوابیدم.
رفتارهای پسرجوان مرموز و گفته‌هایش متناقض بود. به همین دلیل بازپرس جنایی دستور بازداشت وی به‌عنوان مظنون را صادر کرد تا اسرار سقوط مادر فاش شود.
       ا‏میدوارم برای حال خوبتون محتاجِ بودن هیچ آدمی نباشید
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
♥صنم♥ (۲۳-۱۰-۹۹, ۰۸:۴۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان