امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلبریتی، واکسن، کرونا؛ جمله‌اش را شما بسازید
#1
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
 
 
در طی روز‌های گذشته، سازمان نظام پزشکی ایران درخواستی را در خصوص اولویت قرار دادن سلبریتی‌ها برای دریافت واکسن کرونا در قالب یک نامه منتشر کرد، که بعضا واکنش‌های متفاوتی هم از جانب مردم و سلبریتی‌ها دریافت شد.
برترین‌ها: در طی روزهای گذشته، سازمان نظام پزشکی ایران درخواستی را در خصوص اولویت قرار دادن سلبریتی‌ها برای دریافت واکسن کرونا در قالب یک نامه منتشر کرد، که بعضا واکنش‌های متفاوتی هم از جانب مردم و سلبریتی‌ها دریافت شد. موضوع جنجالی دیگری هم که در طی روزهای گذشته بازتاب فراوانی داشت، ویدئویی از شهاب حسینی در حال واکسن زدن بود که این ویدئو هم واکنش‌های بسیار زیاد و متفاوتی را در پی داشت. به‌همین بهانه تصمیم گرفتیم ابعاد مختلف این اتفاقات را بررسی کنیم.
[عکس: 2550927_388.jpg]
فاطمه معتمدآریا در واکنش به این اتفاقات نوشت که همراهی و فعالیتی در ارتباط با این درخواست نداشته و اولویت را شروع واکسیناسیون گسترده برای مردم می‌داند.
از دست همه خسته شدی؟
خب خودتو دست همه نده عزیزم !
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_ ، _RaHa_
#2
فاطمه معتمدآریا در واکنش به این اتفاقات نوشت که همراهی و فعالیتی در ارتباط با این درخواست نداشته و اولویت را شروع واکسیناسیون گسترده برای مردم می‌داند.
معتمدآریا در نامه‌ای کوتاه نوشته است:
«اینجانب فاطمه معتمد آریا خبر مربوط به هرگونه فعالیت خود در ارتباط با درخواست اولویت واکسیناسیون هنرمندانه سینم ا را اکیدا تکذیب می‌کنم. با وجود از دست رفتن بسیاری از هنرمندان تکرار ناشدنی سینم ا به دلیل ابتلا به کرونا، اولویت را شروع واکسیناسیون گسترده و بدون اتلاف وقت همه مردم ایران می‌دانم.»
[عکس: 2550916_851.jpg]
علیرضا وهاب‌زاده مشاور وزیر بهداشت هم در یک توئیت به در اولویت نبودن سلبریتی‌ها در دریافت واکسن کرونا اشاره کرد که بعد از آن لیلا اوتادی در واکنش به این توئیت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "گرچه که باحمایت همان سلبریتی‌هایی که دم انتخابات نطق‌شان باز می‌شود، در منصب‌ها جا خوش کرده‌اند، اما... سخن کاملا منطقی ست، هنرمندان هیچ ارجحیتی برمردم عادی ندارند.
من به شخصه تا کل ۸۰میلیون نفر ایرانی در دورترین نقاط وروستا‌ها واکسن نزنند، از زدن واکسن معذورم، من ۸۰میلیون و یکمین نفر خواهم بود. 
[عکس: 2550919_709.jpg]
پدرام افشار ی و هانیه توسلی نیز به این ماجرا واکنش نشان دادند و در صفحه اینستاگرام خود مخالفتشان را برای در اولویت قرار گرفتن دریافت واکسن اعلام کردند.
[عکس: 2550907_603.jpg]
[عکس: 2550908_366.jpg]
از دست همه خسته شدی؟
خب خودتو دست همه نده عزیزم !
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_ ، _RaHa_
#3
سجاد افشار یان درباره‌ی واکنش‌های مخالفان به واکسن زدن شهاب حسینی در صفحه اینستاگرام خود یک پست منتشر کرد که در ادامه گزیده‌ای از آن را آورده‌ایم:
کاش روزى برسد که مردم بفهمند حرف ناثواب مانند دشنه مى تواند جان آدمى را بگیرد و ما هر روزه مى‌کشیم و بعد بر پیکر بى جان هم گریستن آغاز مى کنیم.
تو واکسن زده اى، خدا را هزار مرتبه شکر که به فکر سلامتیت هستى و سلامتى فرزندانت که یکیشان بیمارى زمینه‌اى دارد.خدارا شکر که واکسن زدى تا کرونا نگیرى تا دور از جانت هیچگاه کرونا نگیرى که ما عکس‌هایت را منتشر کنیم و برایت آرزوى سلامتى کنیم.
تو از تلویزیون آمده‌اى، مگر بی‌شمار بازیگر در تلوزیون اجرا نکرده‌اند؟! و مگر غیر این است که تلوزیون مناسبات خودش را دارد؟تو بهترین بازیگر جهان شدى و در نشست خبرى جشنواره فجر خبرنگار مسخره‌ترین سوال را نپرسید؟ مگر امسال دوباره یکى از همین مسخره ترینِ سوال‌ها از پژمان پرسیده نشد؟! و مسخره‌تر پرسش مجریست که آن سوال مضحک را ابتدا مى خواند و از تو مى پرسد در صورتى که آن سوال مى تواند اصلا طرح نشود همانطور که خیلى حرف‌ها و قضاوت‌ها مى تواند حرف و طرح نشود!تمام حرف من این است که یکدیگر را نکشیم، ما قرار است قرار و رفیق هم باشیم، نه بر جور زمانه افزون و بانى بی قرارى هم باشیم.
به خدا که اگر خداى نکرده سوزنى در پایت فرو رود همه جلوى آن بیمارستان صف مى کشند و من در عجبم که پس چگونه دشنه هایشان را با حرف در تن تو و دیگران و دیگران فرو مى کنند.
ما انسان را رعایت نمى کنیم رفیق نادیده، تو دلت نگیرد، روزگارى نوشتم اینجا مرگ سحرخیز است، دیر زمانیست اولین خبرهاى روزمرگى مرگ است و اى کاش در این بازار پر رونق مرگ ما براى یکدیگر زندگى بسازیم و زندگى خیرات کنیم. زندگى دادن به آدم‌ها زیاد سخت نیست.
[عکس: 2550906_318.jpg]
از دست همه خسته شدی؟
خب خودتو دست همه نده عزیزم !
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_ ، _RaHa_ ، _RaHa_
#4
ابعاد گسترده‌ی مرگ یک سلبریتی
اینکه سلبریتی‌ها در اولویت دریافت واکسن باشند، طبیعتا موجب نارضایتی مردم می‌شود چرا که افراد معتقدند در جامعه هستند کسانی که بسیار وضعیت حادتری دارند و بیشتر در معرض خطر این بیماری قرار دارند و خب این موضوع باعث اعتراض افراد مختلف می‌شود. اما موضوع واکسن زدن شهاب حسینی ابعاد مختلفی دارد که ما در اینجا اصلا قصد نداریم هیچ قضاوتی کنیم.
موضوع مهم و قابل بحثی که در اینجا به ذهن می‌رسد این است که مرگ یک سلبریتی ابعاد بسیار گسترده‌ای دارد. برای مثال مرگ علی انصاریان و مهرداد میناوند گویای این مسئله بود و همگی شاهد این بودیم که چطور تمام ایران در غم و بهت عجیبی فرو رفت. همانطور که سجاد افشار یان نوشته بود اگر خدای ناکرده اتفاقی برای شهاب حسینی بیفتد، همه‌ی مردم در جلوی بیمارستان صف خواهند کشید و اما حالا مخالف و منتقد واکسن زدنش هستند. اما بدون شک زمانی که یک سلبریتی از دنیا می‌رود، نسبت به فوت یک شهروند عادی بازتاب بسیار عظیم و گسترده‌ای درپی خواهد داشت و شاید یکی از علل این تصمیمات جنجالی هم همین بوده است.
اما حالا در این وضعیت تصمیم‌گیری درباره‌ی اینکه سلبریتی‌ها در اولویت دریافت واکسن باشند یا نه، کمی سخت به‌نظر برسد و البته همگی می‌دانیم که صحیح‌ترین کار در این وضعیت، در دسترس قرارگرفتن واکسن کرونا برای عموم مردم است. در ادامه نظرات مردم در شبکه‌های مجازی را برایتان آورده‌ایم.
توئیت‌هایی برعلیه شهاب و اولویت قرار گرفتن سلبریتی‌ها
در این جنجال‌ها کاربران در شبکه‌های اجتماعی نظرات و واکنش‌هایی نسبت به این موضوعات نشان دادند که عده‌ای مخالف و عده‌ای هم موافق آن بودند. در ادامه تعدادی از توئیت‌های مخالفان را برایتان آورده‌ایم:
[عکس: 2550910_251.jpg]
[عکس: 2550911_596.jpg]
[عکس: 2550912_989.jpg]
[عکس: 2550913_269.jpg]
[عکس: 2550914_258.jpg]
نگاه متفاوت موافقان شهاب
همانطور که گفتیم عده‌ای هم موافق واکسن زدن شهاب حسینی بودند که آن‌ها نظرات و واکنش‌های خود را به این ماجرا در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را آورده‌ایم:
[عکس: 2550936_576.jpeg]
[عکس: 2550937_733.jpeg]
[عکس: 2550938_959.jpeg]
از دست همه خسته شدی؟
خب خودتو دست همه نده عزیزم !
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_ ، _RaHa_ ، _RaHa_
#5
من نمی فهمم مردم چشون شده، یارو میلیاردی اختلاس میکنه و فرار میکنه، جیکشونم در نمیاد
الان واکسن زدنه شهاب حسینی اینقدر مهمه؟
بابا، دوست داشته بره آمریکا واکسن بزنه، به واکسن روسی ایرانی اعتماد نداشته
منماعتماد ندارم، هیچ وقتم نمیزنم
حالا دعوا سر این واکسن آشغالیه dfgh
عاقا مال هنرمندان رو اول بزنیداگه این واکسنه، بدتر همه رو نکشت xcvb
از دست همه خسته شدی؟
خب خودتو دست همه نده عزیزم !
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شما بسیار «حساس» هستید و خبر ندارید صنم بانو 3 7 ۰۹-۱۱-۹۹، ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  فلسفه جمله‌ی تکراریِ «از این شنبه شروع می‌کنم» صنم بانو 5 25 ۰۴-۱۲-۹۶، ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  نرخ بهره چیست؟ چگونه به نفع یا ضرر شما عمل می‌کند؟ صنم بانو 1 60 ۲۶-۱۱-۹۶، ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
2 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
صنم بانو (۰۳-۱۲-۹۹, ۰۵:۲۰ ق.ظ)، _RaHa_ (۰۳-۱۲-۹۹, ۰۸:۰۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان