امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سه شرط برای آزادی حمید صفت تعیین شد !!
خبرگزاری میزان: مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد:خواننده رپ معروف در ساعت۲۰:۱۵ روز جاری به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد.
متهم در اعترافات اولیه عنوان داشت که پس از تماس برادرم از کشور امریکا مبنی بر اینکه مقتول با مادرم درگیر شده، به سرعت خودم را به خانه رساندم؛ زمانیکه به موضوع درگیری او با مادرم اعتراض کردم با یکدیگر درگیر شدیم که طی درگیری متوفی را مورد ضرب و جرح قرار دادم.

[عکس: 1366741_771.jpg] 

پاسخ
سپاس شده توسط:
رکنا: حمید صفت که متهم به قتل ناپدری‌اش شده گفت: من عمدی ناپدریم را کتک نزدم فقط می‌خواستم او را بترسانم تا فکر نکند مادرم بی کس و کار است، من از ابتدا تمام ماجرا را صادقانه گفته‌ام و پس از اینکه ناپدریم جان باخت خودم را به کلانتری معرفی کردم و هیچ وقت قصد کشتن یا قتل عمد نداشتم و همه دوستان و اطرافیانم می‌دانند که من به خاطر کارم هیچ وقت به فکر انتقام گیری و خشونت نبودم و کارهایی را که ساختم نیز در مورد بخشش و کارهای فرهنگی بوده است.
صبح امروز حمیدرضا صفت، خواننده رپ به اتهام قتل در شعبه سوم دادسرای امور جنایی به ریاست سجاد منافی آذر حاضر شد.

روز گذشته ماموران کلانتری 145 ونک در جریان مرگ مرموز مرد 66 ساله‌ای به نام هوشنگ در بیمارستان قرار گرفتند و زمانی که تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی پای دربیمارستان گذاشتند، مشخص شد که این مرد به خاطر ضربه جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه جان باخته است.

در این مرحله تیمی از ماموران اداره 10 پلیس  آگاهی تهران به دستور بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران برای تحقیقات فنی وارد عمل شدند.

کارآگاهان در با حضور در بیمارستان پی بردند که مرد 66 ساله قبل از مرگش ادعا کرده که حمیدرضا، پسر همسرش عامل این درگیری بوده است.

بدین ترتیب تجسس‌های پلیسی آغاز شد اما ساعت 15 ظهر شنبه حمید 24 ساله پای در کلانتری 145 ونک گذاشت و پس از دستگیری وی برای بازجویی‌های فنی در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

پس از بازجویی‌های پلیسی شب گذشته پرده از راز این درگیری مرگبار برداشت و ادعا کرد که قصد کشتن او را نداشته است.

حمید در مقابل بازپرس ویژه قتل در دادسرای جنایی گفت: شب قبل از حادثه دوستم مادرم که همسایه آنها در آلمان بود میهمان خانه‌شان بود و مادرم با من تماس گرفت و خواست تا آنها را به فرودگاه ببرم ولی چون ماشین نداشتم گفتم نمی‌توانم او را به فرودگاه ببرم به همین خاطر مادرم خودش میهمانش را به فرودگاه رساند.

حمیدرضا در ادامه اظهارت خود گفت: ساعت شش صبح 24 مرداد با مادرم تماس گرفتم و او گفت که هنوز به خانه نرسیده است، از او خواستم زمانی که به خانه رسید به من خبر بدهد تا به خانه بروم و لوازم خود را که آنجا گذاشته بودم، بردارم. صبح روز حادثه برادرم از آمریکا با من تماس گرفت و گفت مادرمان با هوشنگ، ناپدریمان درگیر شدند و از من خواست که خود را به آن جا برسانم تا در جریان ماجرا قرار بگیرم. ظهر آن روز مادرم نیز با من تماس گرفت و از من پرسید که چه زمانی به آن جا می‌روم، من نیز راهی خانه خودمان شدم.

حمیدرضا صفت گفت: زمانی که در خانه را باز کردم دیدم ناپدریم سمت چپ مبل نشسته است و یک میز نیز جلوی او قرار داشت. گوشی موبایل خود را روی میز گذاشتم و به او گفتم مگر نگفتم مادرم را اذیت نکن، کتکش نزن، او نیز گفت زدم که زدم. می‌خواستم او را بترسانم به همین خاطر یک گلدان را که در نزدیکیم قرار داشت برداشتم و به سمت راست مبل پرتاب کردم سپس میز را برگرداندم تا کمی او را بترسانم. او نیز می‌خواست بلند شود و به سمت من بیاید که در همین هنگام مادرم بین ما قرار گرفت و من با یک دست به صورتش زدم. در همین هنگام همسایه‌ها با صدای درگیری ما به جلوی در خانه آمدند که مادرم به سمت در رفت و من نیز هوشنگ را رها کردم و به درگیری‌مان پایان دادم.

وی گفت: دراین هنگام هوشنگ به سمت آشپزخانه رفت تا با چاقو به سمت من هجوم آورد که متوجه کارش شدم و به سرعت خودم را به او رساندم و دستانش را گرفتم که نتواند کاری کند که در این لحظه یک لیوان آب را برداشت که او را از دستش گرفتم و به زمین زدم و در ادامه همسایه‌ها وارد خانه شدند و ما را از هم جدا کردند و من نیز همراه مادرم از خانه خارج شدیم.

بازپرس منافی آذر در این هنگام به متهم گفت: در گزارش پرونده، علت مرگ هوشنگ برخورد ضربه شدید به گیج گاه سمت راستش اعلام شده است، حرفی در این مورد داری؟

حمیدرضا در ادامه بیان داشت: شاید هنگام درگیری سرش به کمد یا دیوار برخورد کرده باشد، اما من فقط قصد داشتم کمی او را بترسانم و قصد کشتن او را نداشتم و هیچ ضربه ای به سرش نزدم.در ادامه گفت‌وگوی با حمیدرضا صفت می‌‌خوانید:
پدر و مادرت چه زمانی و به چه دلیل از هم جدا شدند؟

زمانی که کودکی پنج ساله بودم متوجه جدایی پدر و مادرم شدم، علت جدایی آن‌ها را بطور دقیق نمی‌دانم اما آن‌ها باهم اختلاف داشتند.
مادرت چه زمانی با مقتول ازدواج کرد و مقتول چطور آدمی بود؟

11 سال پیش مادرم با هوشنگ ازدواج کرد، ناپدریم آدم عصبی و پرخاشگری بود و به خانواده مادریم نیز زیاد توهین می‌کرد. به طوری که حتی یک بار در آلمان نیز با مادرم درگیر شده بود و برای او چاقو کشیده بود اما من هیچ وقت اعتراضی نکردم و هوشنگ با خانواده خودش نیز پرخاشگری می‌کرد.
هوشنگ چه کاره بود؟

او در آلمان مغازه عتیقه فروشی داشت و در ایران بیکار بود. هوشنگ از زن اولش نیز سه فرزند داشت که یکی از آن‌ها فوت کرده است و اکنون دو فرزند دیگرش در فنلاند زندگی می‌کنند.
چرا بیکار؟

بارها از او خواستم به در مغازه دوستانم که در املاک و نمایشگاه ماشین دارند برود و مشغول به کار شود تا کمتر در خانه باشد و با مادرم درگیر شود ولی حرف گوش نمی‌کرد.
با هوشنگ اختلاف داشتی؟

او مثل پدرم بود و همیشه احترامش را نگه داشته بودم و حتی دو روز قبل از ماجرا وقتی به خانه رفتم متوجه شدم هوشنگ گوشی موبایلش خراب شده و بدون اینکه به او حرفی بزنم به پاساژ پایتخت رفتم و در حالیکه پول زیادی در بساط نداشتم یک گوشی موبایل برای هوشنگ خریدم.
چرا مادرت از هوشنگ جدا نشد؟

نمی‌دانم، هوشنگ بیماری قلبی و هپاتیت C داشت و به خاطر قرص‌هایی که می خورد دچار افسردگی و احتمال اینکه خودکشی کند هم وجود داشت ولی مادر با همه این مشکلات در کنار هوشنگ ماند و به زندگی‌اش ادامه داد و او را در شرایط سختی که داشت حمایت کرد.
حرف آخر؟

من عمدی ناپدریم را کتک نزدم فقط می‌خواستم او را بترسانم تا فکر نکند مادرم بی کس و کار است، من از ابتدا تمام ماجرا را صادقانه گفته‌ام و پس از اینکه ناپدریم جان باخت خودم را به کلانتری معرفی کردم و هیچ وقت قصد کشتن یا قتل عمد نداشتم و همه دوستان و اطرافیانم می‌دانند که من به خاطر کارم هیچ وقت به فکر انتقام گیری و خشونت نبودم و کارهایی را که ساختم نیز در مورد بخشش و کارهای فرهنگی بوده است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادسرای امور جنایی از تشکیل پرونده برای «حمیدرضا صفت» به اتهام قتل و انجام تحقیقات در این خصوص خبر داد.

محمد شهریاری در گفت‌وگویی با بیان این مطلب، گفت: خواننده رپ امروز (شنبه) به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد.

وی افزود: دو سه روز پیش متهم با ناپدری خود درگیر شد و امروز ناپدری در بیمارستان فوت کرد. متهم اکنون در بازداشت است.

شهریاری با بیان این که متهم مقتول را با ضربات سنگین به سر مورد ضرب و جرح قرار داده است، گفت: در حال انجام تحقیقات در این زمینه هستیم. این حادثه در خیابان شیخ بهایی رخ داده است.

پیش از این، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت به ایسنا اعلام کرد که این خواننده حوالی ساعت ۲۰:۱۵ امروز در جریان بازجویی‌های تخصصی به قتل همسر مادرش اعتراف کرده و مدعی شد که قصد داشته از مادرش در برابر آزار و اذیت ناپدری حمایت کند.

حمیدرضا ۲۴ ساله در اعترافاتش به کارآگاهان پلیس آگاهی گفت: برادرم از آمریکا با من تماس گرفته و گفت که ناپدری‌ام مادرم را مورد آزار و اذیت قرار داده است و من که از درگیری او با مادرم خشمگین شده بودم، به سرعت خودم را به خانه‌اش در محدوده خیابان شیخ‌بهایی رسانده و به این اقدام ناپدری‌ام اعتراض کردم.

این خواننده رپ در ادامه اعترافاتش گفت: با ناپدری‌ام درگیر شده و او را مورد ضرب و شتم قرار دادم.

پیش از این سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ به ایسنا گفته بود که مقتول که پیرمردی ۶۶ ساله بوده در بیمارستان به دلیل اصابت جسم سخت به سرش و شکستگی جمجمه فوت شده اما پیش از آن، گفته بود که پسر همسرش با او درگیر شده است.

حمیدرضا در اعترافات اولیه منکر هر نوع درگیری با ناپدری‌اش شده و ادعا کرده که تنها مادرش را از خانه خارج کرده و دیگر اطلاعی از قتل ناپدری ندارد.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: «حمید صفت» - خواننده رپ - در بازداشت موقت بسر می‌برد.

محمد شهریاری گفت: حمیدرضا صفت فعلا در بازداشت موقت است تا اقدامات لازم انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: او مرتکب قتل عمد شده است.

شهریاری در خصوص اینکه در فضای مجازی عنوان شده که نامبرده آزاد شده است، گفت: این موضوع صحت ندارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
Star 
[عکس: 1224027706.jpg]

حميد  صفت خواننده رپ مشهور که با پدر ناتنی خود درگیر شده بود و در نهایت به قتل منجر شد, اکنون اذعان می کند که عامل قتل نبوده است. حمید صفت احتمالا با شهادت مادرش و تحقیقات در مورد چگونگی مرگ پدر ناتنی اش از مجازات نجات یابد.
سه شرط برای آزادی حمید صفت تعیین شد از سوی دیگر حمید صفت متهم پرونده هم زمان با ادامه تحقیقات, به فرمان قاضی منافی‌آذر برای بررسی صحت سلامتی روحی و روانی‌اش در زمان پیشامد به پزشکی قانونی معرفی شد.سومین اقدام که می‌تواند روند پرونده را به سوی آزادی حمید صفت پیش ببرد, شهادت همسایه هایي است که شاهد لحظه درگیری حمید صفت و ناپدری اش بودند. وکیل حمید صفت بیان کرد| هنوز شهادت همسایه ها اخذ نشده است و امیدواریم پژوهش از این شاهدان به روشن شدن حقیقت کمک کند. 

قصور پزشکی باید بررسی شود
امجدی, وکیل پرونده حمید صفت به موضوع قصور پزشکی اشاره کرد و گفت: مادر حمید صفت پیش از مرگ شوهرش در کنار او بود, مادر حمید صفت پس از این که متوجه شد حال شوهرش مساعد نیست موضوع را با کادر درمانی بیمارستان در بین گذاشت اما به قول وی جواب مناسبی دریافت نکرد تا این که پس از ساعاتی حال ناپدری حمید صفت ناگوار شد و جان باخت. 
وی اضافه کرد، ما پیگیر هستیم تا پس از تکمیل گزارش پزشکی قانونی موضوع قصور پزشکی را در پرونده مطرح کنیم تا این که حقیقت ماجرا مشخص شود.امجدی در ادامه خاطرنشان کرد، ما هنوز با خانواده مقتول برخوردی نداشته ایم و هنوز تحقیقات پرونده تکمیل نشده است. حمید صفت, خواننده رپ و مطرح کشور در 24 مردادماه سال جاری در یک سناریوی ناخواسته با ناپدری خود در محله شیخ بهایی شهر تهران درگیر شد و روز شنبه مورخ 28 مرداد ماه هوشنگ, ناپدری حمید صفت در بیمارستان جان باخت.حمید صفت, خواننده رپ کشورمون ساعاتی بعد خود را به کلانتری 145 معرفی کرد. *بیوگرافی حمید صفتحمید صفت متولد (۱۸ مرداد 1372) در شهر تهران, خواننده است.او یک دهه هفتادی که خیلی زود مشهور شد, چهره اي متفاوت که فعالیت اش زیرزمینی و غیرمجاز هست اما هوادارانش زیادن, میگوید من سرکش ام اما احمق نیستم !حمید صفت فعالیت خود را از دوران راهنمایی به همراه دوستش علی رهرو شروع به فرآوری موزیک رپ زیرزمینی کرد الگویش را افرادی مانند امینم و ۵۰سنت معرفی میکند, نخستین آهنگش موزیکی بنام خیابانی ها بود صفت میگوید سبک رپ اکثر به روحیه زندگی ام می خورد و بهتر می تونستم خودمو تخلیه کنم.

القاب و گروه زد و بند
لقب حمید در ابتدا حمید اختراع بود اما بعدها ترجیخ داد همون نام و فامیلی اش باشد, او پس از مدتی فعالیت گروه زد و بند رو بنا نهاد و شروع به تولید آهنگ هاي گروهی کرد.

سرکش هستم
می‌گوید بچه سرکشي هستم, سرکش را چریکی بودن می داند و از بچگی شر بود و تو کار حد و مرز ندارد ولی می‌گوید احمق نیستم و در کنارش سیاست دارم و حرفم را توسط مردم به کرسی می نشونم !

الگو ،چمران !
حمید صفت می گوید چمران از آدم هایي است که درس می گیریم ازشون و بيشتر علاقمند به چریکی بودن اش است و موزیک ویدیویی رو نیز در استایل پزشک چمران بصورت چریکی منتشر داده است.به بازیگری و کارگردانی علاقه دارد، تمایل دارد یک فیلم کوتاه بسازد و فعالیتی هم در حوزه طراحی لباس دارد.

[عکس: 37548707-parsnaz-com.jpg]

درآمد و ازدواج
فعلاً مجرد است و با خانواده زندگی می کند, برای گذران زندگی تکست نوشته و فروخته , گرچه دوست دارد ازدواج کند و صاحب فرزند پسر شود.

رپ و پاپ و مهاجرت و ریش
می‌گوید اگر بهش فشار بیارن و مجبور شود از ایران می‌رود, اعتقاد دارد اگر رپ مجوز کنسرت بگیرید پاپ خوان ها تعطیل می شوند, مدل ریشش رو می گوید با برنامه بود و همین اکنون تو جامعه مد شده است.

رپ با جواز تناقض دارد
من حرفم مشخصه, جواز حرفم رو تغییر می دهد. من اگه می‌خواستم حرفمو تغییر بدم اصلا نمی‌گفتم من آماده نیستم شعرم رو ادیت کنم ولی طبیعتا افرادی که برای این کارها مجوز صادر می کنند برای خودشون قواعدی دارند.
[عکس: 1975565529-parsnaz-com.jpg]

چرا تو ایران موندی ؟
حمید صفت می گوید: ملیتم رو دوست دارم. من این جا بدنيا اومدم . برای این کار، اگه بیرونم کنن میرم. اگه بگن کار نکن میرم. من دغدغم از همه  چیز برام مهم تره. ولی دوست دارم توی مملکت خودم حرف هام رو بزنم.

انجام قتل
در روز شنبه 28 مرداد ماه 96 ناگهان خبری منتشر گردید که حمید صفت نا پدری اش را به علت اختلافات خانوادگی به قتل رسانده است که ابتدا همگی فکر می کردند که شایعه اي بیش نيست اما ساعاتی نگذشت که خودش نسبت به انجام این عمل اعتراف نمود و دستگیر شد.

[عکس: 1625291274-parsnaz-com.jpg]
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
از چمران فقط تیپ چریکیشو دیده!
کاش مرام چمران سرلوحه کار باشه.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
حمید صفت شاید با شهادت مادرش و تحقیقات در مورد چگونگی مرگ پدر ناتنی اش از مجازات نجات یابد.

به گزارش جنوب نیوز، از طرف دیگر حمید صفت متهم پرونده همزمان با ادامه تحقیقات، به دستور قاضی منافی‌آذر برای بررسی صحت سلامتی روحی و روانی‌اش در زمان حادثه به پزشکی قانونی معرفی شد.

سومین اقدام که می تواند روند پرونده را به سوی آزادی حمید صفت پیش ببرد، شهادت همسایه هایی است که شاهد لحظه درگیری حمید صفت و ناپدری اش بودند. وکیل حمید صفت بیان کرد: هنوز شهادت همسایه ها اخذ نشده است و امیدواریم تحقیق از این شاهدان به روشن شدن حقیقت کمک کند.

قصور پزشکی باید بررسی شود

امجدی، وکیل پرونده حمید صفت به موضوع قصور پزشکی اشاره کرد و گفت: مادر حمید صفت پیش از مرگ شوهرش در کنار او بود، مادر حمید صفت پس از اینکه متوجه شد حال شوهرش مساعد نیست موضوع را با کادر درمانی بیمارستان در میان گذاشت اما به گفته وی پاسخ مناسبی دریافت نکرد تا اینکه پس از ساعاتی حال ناپدری حمید صفت وخیم شد و جان باخت.
وی اضافه کرد: ما پیگیر هستیم تا پس از تکمیل گزارش پزشکی قانونی موضوع قصور پزشکی را در پرونده مطرح کنیم تا اینکه حقیقت ماجرا مشخص شود.

امجدی در ادامه خاطرنشان کرد: ما هنوز با خانواده مقتول برخوردی نداشته ایم و هنوز تحقیقات پرونده تکمیل نشده است.

حمید صفت، خواننده رپ و مطرح کشور در 24 مردادماه امسال در یک سناریوی ناخواسته با ناپدری خود در محله شیخ بهایی تهران درگیر شد و روز شنبه مورخ 28 مرداد ماه هوشنگ، ناپدری حمید صفت در بیمارستان جان باخت.

حمید صفت، خواننده رپ کشورمان ساعاتی بعد خود را به کلانتری 145 معرفی کرد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 29763.jpg]
چهار روز از دستگیری حمید صفت به اتهام قتل ناپدری‌اش می‌گذرد. قتل اتهامی است که از سوی بازپرس پرونده به این خواننده رپ تفهیم شده؛ اما او این اتهام را رد کرده است. اظهارات متهم و شاهدان درباره اتفاقات آن روز و نزاعی که بین حمید و همسر مادرش به وجود آمد، تاکنون کمک چندانی به روشن‌شدن زوایای پنهان این ماجرا نکرده است. از سوی دیگر جزییات و اطلاعات چندانی هم به جز همان صحبت‌های رد و بدل شده در جلسه بازپرسی حمید در دست نیست تا همچنان سوال اصلی این حادثه یعنی علت مرگ هوشنگ مبهم و سربسته باقی بماند.
به گزارش «بهداشت نیوز» هر چند تاکنون گزارش پزشک قانونی در خصوص علت دقیق مرگ در این نزاع خونین اعلام نشده اما وکیل مدافع این متهم هم از احتمال مرگ ناپدری حمید به دلیلی غیر از آنچه تاکنون اعلام شده یعنی شکستگی و خونریزی جمجمه سخن می‌گوید. از سوی دیگر اما مادر حمید صفت در تازه‌ترین اظهاراتش مدعی شده که روز حادثه پسرش هیچ ضربه‌ای به همسرش وارد نکرده است و علت مرگ او می‌تواند دلایل دیگری داشته باشد؛ صحبت‌هایی که در صورت اثبات صحت آنها می‌تواند به‌ طور کلی مسیر این پرونده را تغییر دهد.
حمید قاتل نیست
مادر حمید صفت زنی‌ است میانسال، از یک‌سو در غم از دست‌دادن همسرش سوگوار است و از سوی دیگر نگران آینده و سرنوشت فرزندش. همسری داغدار، مادری نگران و زنی آشفته از حادثه تلخی که هفت روز پیش شروع شد. او صبح دیروز به‌عنوان مطلع به اداره آگاهی تهران رفت تا بار دیگر حوادث آن روز را برای ماموران بازگو کند. اظهارات این زن کم و بیش همان چیزی بود که حمید در جلسه بازپرسی بیان کرده بود، با وجود این اما مادر حمید نکات جدیدی را در گفت‌وگو با ما مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید:
قبل از حادثه با حمید تماس گرفتید؟
بله؛ من یک میهمان خارجی داشتم که شب قبل از حادثه پرواز داشت. با حمید تماس گرفتم تا با خودرو، میهمان من را به فرودگاه ببرد اما او گفت که من خودرو ندارم و چون دیروقت است از دوستانش هم نمی‌تواند خودرو بگیرد. من هم آژانس گرفتم و او را تا فرودگاه بدرقه کردم. در مسیر برگشت بود که حمید با من تماس گرفت و گفت که می‌خواهد برای عوض‌کردن لباس به خانه بیاید اما چون من شب قبلش میهمان داشتم، به من گفت ظهر به خانه می‌آید تا من هم کمی استراحت کنم.
[عکس: 3006a068501fbf78748d4d51529610b85802.jpg]
حمید وقتی تماس گرفت از درگیری شما و همسرتان با خبر بود؟
نه اصلا چون آن زمان من و هوشنگ هنوز با هم مشاجره نکرده بودیم. وقتی به خانه رسیدم با هم بحثمان شد و درگیر شدیم. بعد هم حدود ساعت ١١ صبح بود که حمید آمد. حاج آقا روی راحتی نشسته بود. حمید هم رفت و کنار او نشست. به همسرم گفت چرا با حاج خانم دعوا می‌کنی؟ چرا از کنار هم‌بودن لذت نمی‌برید؟ چون پسرم خیلی سعی داشت من و حاج آقا با هم خوب باشیم. چندبار همین سوالات را تکرار کرد، بعد هم گفت چرا روی مادرم دست بلند کردی که حاج آقا در جواب گفت: «بازم می‌زنم.» حمید هم میز روبه‌روی کاناپه را برگرداند. از همین جا درگیری بین آنها بالا گرفت.
موقع درگیری شما کجا بودید؟
من بلافاصله خودم را بین حمید و حاج آقا قرار دادم. همسرم به طرف آشپزخانه رفت من چندبار به حمید تشر زدم که حلالت نمی‌کنم اگر با هوشنگ دعوا کنی. همسایه‌ها هم آمدند. یکی از آنها به حمید گفت بیا برویم خانه ما تا کمی آرام شوی اما حمید گفت من با مادرم از این خانه می‌روم. بعد هم مقداری از وسایلم را جمع کردم و از آنجا رفتم.
در حین درگیری حمید به سروصورت همسر شما ضربه زد؟
من ندیدم حمید ضربه‌ای بزند. من از ابتدای این درگیری آنجا بودم؛ حمید نه چیزی دستش بود و نه با دست یا پا ضربه‌ای به حاج آقا زد. پسر من قاتل نیست؛ حتی من ندیدم که گلدان را به سمت او پرتاب کند.
پس چرا هوشنگ به بیمارستان منتقل شد؟
من با پسرم از خانه بیرون رفتم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. فقط با من تماس گرفتند و گفتند هوشنگ در بیمارستان است.
همسر شما چند روز  در بیمارستان بستری بود؟
بعد از اینکه ما از آنجا رفتیم، حال همسرم بد شد و همسایه‌ها  با اورژانس تماس گرفتند و او را به بیمارستان منتقل کردند و من هم وقتی خبردار شدم، بلافاصله به بیمارستان رفتم. سه روز در بیمارستان بستری بود.
مجید امجدی، وکیل مدافع حمید صفت نیز درباره پرونده موکلش گفت: پزشکی قانونی هنوز علت اصلی مرگ را اعلام نکرده و مراسم خاکسپاری انجام نشده است. برای اعلام نظر دقیق‌تر باید منتظر نظر پزشکی قانونی بود؛ ضمن این‌که ما هنوز پرونده بالینی و پزشکی متوفی را مطالعه نکردیم. شاید علت مرگ غیر آن چیزی باشد که تاکنون مطرح شده است.

منبع: شهروند
پاسخ
سپاس شده توسط:
مادرِ حمید صفت: پسرم قاتل نیست

روزنامه شهروند: مادر حمید صفت جزییات تازه‌ای از ماجرای مرگ شوهرش را روایت کرد.
 بخشی از اظهارات مادر خواننده معروف رپ را در ادامه می خوانید: * حدود ساعت 11صبح بود که حمید آمد. حمید هم رفت و کنار حاج آقا نشست. به همسرم گفت چرا با حاج خانم دعوا می‌کنی و چرا روی مادرم دست بلند کردی که حاج آقا در جواب گفت: «بازم می‌زنم.» حمید هم میز روبه‌روی کاناپه را برگرداند. از همین جا درگیری بین آنها بالا گرفت.

* من چندبار به حمید تشر زدم که حلالت نمی‌کنم، اگر با هوشنگ دعوا کنی، همسایه‌ها هم آمدند. یکی از آنها به حمید گفت بیا بریم خانه ما تا کمی آرام شوی اما حمید گفت من با مادرم از این خانه می‌رویم، بعد هم مقداری از وسایلم را جمع کردم و از آن‌جا رفتم.

* من ندیدم حمید ضربه‌ای بزند. من از ابتدای این درگیری آن‌جا بودم؛ حمید نه چیزی دستش بود و نه با دست یا پا ضربه‌ای به حاج آقا زد. پسر من قاتل نیست.

* بعد از این‌که ما از آن‌جا رفتیم، حال همسرم بد شد و همسایه‌ها با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان منتقل کردند و من هم وقتی خبردار شدم، بلافاصله به بیمارستان رفتم؛ سه روز در بیمارستان بستری بود.

مجید امجدی، وکیل مدافع حمید صفت به برخی از جزییات دیگر این پرونده اشاره کرد و گفت: «پزشکی قانونی هنوز علت اصلی مرگ را اعلام نکرده و مراسم خاکسپاری انجام نشده است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
قضيه مشكوكه.
يا با هم هماهنگن.
يا مثل فيلما يكي بعدا اومده با باباهه درگير شده حالا افتاده گردن حميد.
من چرا نرفتم كاراگاه بشم xcvb
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
منکه حس میکنم این قاتل نیست
اصلا شاید قتل نباشه xcvl

صنم بریم دفتر بزنیم asna
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: