امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال استخدامی ناسا در سال 2002
جواب سئوال 9+10=؟ قطعا 199 میباشد
با دو روش کاملا متفاوت ریاضی بدست آوردم و از جواب هم مطمئنم مثلا عدد بعدی 287 است .
مثلا جواب 1001+1002=2008007 میباشد با یک فرمول ریاضی میشه در عرض چند دقیقه هزارن جواب بعدی را بدست آورد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مخم نکشید xcvb
میگی عاشق بارونی ولی وقتی بارون میاد چتر رو سرت میگیری...

میگی عاشق پرنده ای ولی اونا رو تو قفس زندونی میکنی...

توقع داری بقیه نترسن وقتی میگی عاشقشونی؟!؟!؟!
پاسخ
سپاس شده توسط:
آقا اینکه خنده دار نیس

خب سوال سواله دیگه xcvb :-2-42-::-2-42-::-2-42-:
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
دعوا نکنید همش درستهTongue

در میان مردم چشمت نگاهی دیده ام
بی گناهی را در آغوش گناهی دیده ام

رمان"بی گناهی در آغوش گناه"

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126640
پاسخ
سپاس شده توسط:
١٩٩
پاسخ
سپاس شده توسط:
جالب شد خب سوالشو باید با دقت برسی کنیxcvl
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینا دیگه آخرشنasnaasna
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
[quote='snow queen' pid='347613' dateline='1404738532']
[عکس: 9201f56c1eb61960cf350c9bcf1e278c-425]
٢١٧

]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ایمان هستم سوال سختی نبود.پاسخ عدد 199 هست.ما فقط با اعداد سمت راست کار داریم واعداد سمت چپ هیچ تاثیری بر محاسبه ندارد
پاسخ
سپاس شده توسط:
پاسخ:199
7=1+(1+2)2
31=3+(4+3)4
71=5+(6+5)6
127=7+(7+8)8
199=9+(9+10)10
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue سوال من از شما اینه که شما الان اینجا چه غلطی میکنین !؟ صنم بانو 4 242 ۰۱-۱۲-۹۹، ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: nafas
  سوال ومثال دختربهار 1 102 ۱۳-۱۰-۹۹، ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  گذرماه ها از اول سال تا الان دختربهار 1 158 ۱۰-۱۰-۹۹، ۰۵:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، v.a.y (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، baye (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، vajiheh (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، نويد (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۵ ق.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، mania2000 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، • Niha • (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، s@mir@ (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، ****Dayan**** (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۶-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، Aiden22 (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، elham zelzele (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، raha..79 (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، سمانه 20 (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، eris (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۷ ق.ظ)، آشوب (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، Elnaz23 (۰۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، مارکیز (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، فافارضایی (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، T a R a N e (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، hadiIt (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۴ ق.ظ)، hamidsanei66 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، *hasti* (۱۳-۰۲-۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۵ ق.ظ)، amiremarlu (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، barooni (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، om1378 (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، برف سیاه (۰۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، bahari (۱۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، Setayesh_p995 (۲۸-۰۵-۹۷, ۰۵:۵۱ ق.ظ)، maryamix (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، دخترشب (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، hananee (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، M.Reza.H.Mehrab (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، Praised (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، roozbeh.rahmani (۲۱-۱۲-۹۷, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۹-۹۶, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان