امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوژه های داغ ایرانی
[عکس: 0.064692001322053760_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.985033001322053760_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.036941001322053762_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.620594001322053767_taknaz_ir.jpg]

[عکس: 0.682009001322053768_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.581150001322053770_taknaz_ir.jpg]
هنر نزد ایرانیان است و بس!
[عکس: 0.958221001322053771_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.337378001322053775_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.715466001322053778_taknaz_ir.jpg]
همه جای ایران سرای من است![عکس: 05.gif]
[عکس: 0.576142001322053779_taknaz_ir.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایرانی یه دونست اونم برا نمونه استasnaasnaasnaasna
من یه فضانوردم که تازه به زمین اومده..(0 +)!؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
امیدوارم که خدا این سوتی هارو از ما نگیره!Tongue
mara
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
هنر نزد ایرانیان بود ورفــــــــــــــــــــــــــــــــــــت.....asnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
این اکس پارتیه واقعا هستتتتتتتتت؟؟Huh
بیایدددد بریممممممممممممممxcvk
هرجــا ســخـن از اعتــمــاد استـــ،
خــنــده ام مـیگـــیــرد!
هــــHeــــه..
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایرانی هستیم دیگه

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
پیش میاد دیگهasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
درود بر ایرانی هاااااasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 0.889085001281392035_20.jpg]
خدایا ...دلم بدجورهوایت رادارد.دستم را از آسمانت بگیر که من تا به حال تنها زمین خورده ام ونمیدانم آسمانت چه مزه ایست...
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۹-۹۱، ۰۹:۲۱ ق.ظ)مرد آریایی نوشته:
[عکس: rkrgaupki005mlffvn7y.jpg]
این خیییییییلی باحال بودasna
شایَــــد مَنــــ کامِلــــ نَباشَمــــ ?اَمــــا کامــــِلا خودَمَمــــــ☺ــــــــــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink کادوی تولد بچه های دهه ۶۰ !! صنم بانو 1 117 ۰۳-۱۱-۱، ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  پاسخ‌های حیرت‌انگیز دانش‌آموزان روی برگه امتحانی صنم بانو 1 207 ۰۷-۰۳-۱، ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa
Big Grin ایرانی نیستی arom 3 220 ۲۲-۰۸-۰، ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: دختربهار

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
88 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، sadaf (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، shahang (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، v.a.y (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، سفیدبرفی (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۳ ق.ظ)، vajiheh (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، elena.r (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، نويد (۱۷-۱۰-۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، Ar.chly (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، mercede (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، "MJ" (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، دختر ایران (۲۵-۰۳-۹۸, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۰ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، آشوب (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، مارکیز (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، deli67 (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۴-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۲ ق.ظ)، هما 2310 (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۳۰-۰۷-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، ehsan hpf (۲۲-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، flowerroz62 (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، رزبیتا (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، dokhtarehava (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، خیات (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، mania (۱۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، nza3380 (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، delnazkhosravi (۰۵-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، لاله.A (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، *نیلوفر* (۱۳-۰۸-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۵ ق.ظ)، bahar-77 (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۵:۴۳ ق.ظ)، armiti (۰۵-۰۹-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، لیلا خفن (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۱۴-۰۹-۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۵:۴۹ ق.ظ)، حبیب (۱۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۴ ق.ظ)، hanane (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۳ ق.ظ)، محبوب (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، برف سیاه (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ق.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، فائزه 1995 (۲۸-۰۱-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، mortal enemy (۱۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، ثـمین (۰۶-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، maryamix (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، $zahra** (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، Living Corpse (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، d.ali (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، .AtenA. (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، نارسیس17 (۱۸-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، Land star (۰۱-۰۵-۹۸, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، :)nafas (۱۹-۱۰-۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۹-۱۰-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، ساسی (۱۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، Elesa (۲۲-۰۳-۹۶, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، taranomi (۰۹-۰۶-۹۶, ۱۰:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۴-۰۷-۹۶, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، Piel2018 (۰۴-۱۱-۹۶, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، ♥sokot♥ (۰۹-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، Wessal (۲۲-۰۱-۹۷, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، میناm2 (۲۹-۰۶-۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ)، minaa (۱۶-۰۸-۹۷, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، mity joon (۳۰-۰۳-۹۸, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، اروشا (۳۰-۰۵-۹۸, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، piri (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، فاطمه 84 (۲۳-۰۱-۹۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، محمودی (۱۳-۰۸-۹۹, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، هویدا مهرزاد (۲۴-۱۱-۹۹, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، B.gh@neh (۰۱-۰۲-۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، _RaHa_ (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۸:۰۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان