امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سير تكامل دخترا
Big Grin 
سیر تکامل دخــتران در تاریخ!!؟

سال 1230

مرد: دخــتره خیر ندیده من تا نكشمت راحت نمیشم…
زن: آقا حالا یه غلطی كرد شما ببخشید! نامحرم كه تو خونمون نبود. حالا این بنده خدا یه بار بلند خندید…!!!
مرد: بلند خندیده؟ این اگه الان جلوشو نگیرم لابد پس فردا می‌خواد بره بقالی ماست بخره. نخیر نمیشه باید بكشمش…
بالاخره با صحبت‌های زن، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دخــتر گناهكارشو می‌بخش

ه.سال 1280
مرد: واسه من می خوای بری درس بخونی؟
می كشمت تا برات درس عبرت بشه. یه بار كه مُردی دیگه جرات نمی‌كنی از این حرفا بزنی. تو غلط می‌كنی. حالا واسه من میخوای درس بخونی؟؟؟
زن: آقا، آروم باشین. یه وقت قلبتون خدای نكرده می‌گیره‌ها!
مرد (با نعره حمله می‌كنه طرف دخــترش): من باید بكشمت. تا نكشمت آروم نمیشم. خودت بیا، خودتو تسلیم كنی بدون درد می‌كشمت…
بالاخره با صحبت‌های زن، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دخــتر گناهكارشو می‌بخشه

سال1330
مرد: چی؟ دانشسرا (همون دانشگاه خودمون) حالا می‌خوای بری دانشسرا؟ می‌خوای سر منو زیر ننگ بكنی؟ فاسد شدی برا من؟؟ شیكمتو سورفه (سفره) می‌کنم…
زن: آقا، ترو خدا خودتونو كنترل كنین. خدا نكرده یه وخ (وقت) سكته می‌كنین آ…
مرد: چی میگی ززززززن؟؟ من اگه اینو امشب نكشم دیگه فردا نمی‌تونم جلوی این فساد رو بگیرم. یه دانشسرایی نشونت بدم كه خودت كیف كونی…
بالاخره با صحبت‌های زن، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دخــتر گناهكارشو می‌بخشه

سال1380
مرد: كجا؟ می‌خوای با تكپوش (از این مانتو آستین كوتاها كه نیم مترم پارچه نبردن…) و شلوارك (از این شلوار ها كه خیلی كم پارچه اسراف می‌كنن!) بری بیرون؟ می‌كشمت. من… تو رو… می‌كشم…
زن: ای آقا. چی كار به كارش داری. الان دیگه اکثرا همینطورین.
مرد: من… اینطوری نیستم. دخــتر لااقل یه كم اون شلوارو پائین‌تر بكش كه تا زانوتو بپوشونه . نه… نه… نمی‌خواد. بدتر شد. همون طوری باشه بهتره…

سال1400
زن: دخــترم. حالا بابات یه غلطی كرد. تو اعصاب خودتو خراب نكن. لاك ناخنت می‌پره. آروم باش عزیزم. رنگ موهات یه وقت كدر می‌شه، بسشه دیگه مامی. باباتم قول میده دیگه از این حرفا نزنه…
بالاخره با صحبت‌های زن، دخــتر خونه از خر شیطون پیاده میشه و بابای گناهكارشو می‌بخشه !!
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
لاک نانخنت میپره؟ asna مگه الکله آخه asna
| تــــو خودمـــــــــ گمـــــــــ شدمــــــ |
پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخخ....خیلی باحال بود.....وای مردم از خندهasnaasna
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا سال ۱۴۵۰ بخیر بگزرونه !!!asna
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا خدا بعدشو بخیر کنهasna
هرگز از تلاش برای به دست آوردن آنچه در طلبش هستید دست نکشید

صبر کردن سخت است اما حسرت،مشکل تر
پاسخ
سپاس شده توسط:
همش تقصیر خودشون بوده که الان جامعه شده این دیگه از بس از همون اول محدود کردن زنو الان دارن اینطوری عقده هاشونو میریزن بیرون نمی خوام توجیه کنم ....اگه از همون اول زنو به عنوان یک جنس که ابرو تو دستشه نمی دیدن اگه اونو فقط دخترشون حساب می کردن الان خیلی چیزا سرجاش بود

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط: