امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سکوت مهناز ا[color=#ff0000]فشار[/color] شکست
94/3/19

کافه سینم ا: مهناز افشار به انتقادها به تولد فرزند او در خارج از کشور واکنش نشان داد.

این در شرایطی است که اعتراض‌ها به مهناز افشار در مواردی، با محتوای سفر به خارج از کشور برای زایمان و دریافت امتیازات احتمالی تولد فرزندش در یک کشور خارجی در برابر داخل کشور است، و نه صرفا آمریکا.او صرفا توضیح داده که فرزندش در آمریکا متولد نشده است. و از قضاوت‌ها گله کرده است.

[عکس: 553240_922.jpg]

"سلام

عزیزانم تا الان ترجیح دادم سکوت کنم و فقط نگاه کنم و بخونم هر آنچه که نوشته میشود .... !!!!عجب روزگاری شده و عجب فرهنگی و عجیب تر عجب مردمی شدیم !!!! این پاسخ اول به احترام همراهان خوبم است که پرسش هایشان از روی احترام بود و دوم خطاب به اون دسته افرادی است که بسیار دغدغه وطن پرستی شان بیشتر از من و بقیه است و همینطور افرادی که از روی حدس و گمان چه نسبتها که نبستند و چه قضاوتها که نکردند ....

با احترام به همراهان خوبم که منصفانه کنارم بودند ، خدمت این دسته أفراد عرض میکنم اینجانب در آمریکا زایمان نکردم و در آنجا هم نیستم چون نخواستیم . که البته اگر دلیل محکم و لازمی میدیدم با اجازه همه در مورد مسئله کاملا شخصی این کار را میکردم .... اما دلیلی ندیدم .... و حالا میتوانید موضوع دیگری را برای إیجاد حاشیه مجدد پیدا کنید ...

در اخر من از همه شماهایی که واقعی هستید و بسیار شریف تشکر میکنم و خدارو شکر که شما هستید تا من و أرام و خوب باشم و این پاسخ به احترام همه شما هاست چه انها که محبت دادند و چه انها که آزردند ... دلم با شما صاف است و گذشتم تا خداوند از من بگذره "
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: