امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیسمونی طلای یک میلیاردی مداح معروف صحت ندارد
اخیراً پیامی مبنی بر خرید سیسمونی یک میلیاردی توسط مداح معروف بوشهری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

[عکس: 13940523000101_PhotoA.jpg]
سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی مهمترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل میشود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی میکند.

**شایعه**

اخیراً پیامی مبنی بر خرید سیسمونی یک میلیاردی توسط یک مداح معروف در بوشهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است؛ منتشر کنندگان پیام مدعی میشوند این مداح در واکنش به رسانهای شدن این موضوع گفته است: «دارندگی و برازندگی مگر از راه نامشروع خریداری شده است مردم هرچه میخواهند بگویند برایم مهم نیست».

[عکس: 13940522000197_PhotoL.jpg]
در ادامه تصاویر منتشر شده منتسب به سیسمونی طلا یک میلیاردی را مشاهده میکنید:

[عکس: 13940522000201_PhotoL.jpg]
[عکس: 13940522000203_PhotoL.jpg]
**واقعیت**

این مطلب در حالی همچنان در شبکه های اجتماعی بازنشر میشود که مصطفی گراشی همان مداح معروف بوشهری و رییس اتاق اصناف استان بوشهر خبر فوق را تکذیب کرده است.

گراشی پیش از این گفته بود که: «دختری 23 ساله دارم که به تازگی خواستگاری شده و نوه پسری دارم که هشت سال دارد و از زمان گرفتن سیسمونی آن گذشته است. همچنین پسر دومم نیز هنوز بچه دار نشده است».

وی در واکنش به انتشار مطلب خرید سیسمونی یک میلیاردی در شبکه های اجتماعی تأکید کرد: «یک میلیارد تومان در حدود 12 کیلو و 290 گرم طلا است و فکر نمیکنم کسی بتواند این میزان طلا را تهیه کند. این هم دروغی مثل بقیه موارد است. همچنین از طریق قانونی پیگیر این مسئله هستم».

نظر شما چیه ؟؟؟ من میگم تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: