امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[color=#ff0000]سینم[/color] ا‌های تهران رسما بازگشایی شدند
#1
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
 
سینم ا‌های تهران رسما بازگشایی شدند
جلسه شورای صنفی نمایش بدون متقاضی برای اکران فیلم جدید و با تاکید بر رععایت پروتکل‌ها در بازگشایی سینم اها برگزار شد.
خبرگزاری ایسنا: جلسه شورای صنفی نمایش بدون متقاضی برای اکران فیلم جدید و با تاکید بر رععایت پروتکل‌ها در بازگشایی سینم اها برگزار شد.
مرتضی شایسته - دبیر شورای صنفی نمایش - درباره جزئیات جلسه دوشنبه، 21 دی‌ماه این شورا گفت: از امروز سینم اهای تهران با حفظ پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شدند و در این باره از ستاد ملی مقابله با کرونا نیز تشکر می‌کنیم، در عین حال از مردم که مخاطبان اصلی فیلمها هستند در خواست می‌شود که همچنان شرایط کرونا را مدنظر داشته باشند.
[عکس: 2520119_266.jpg]
وی تاکید کرد:‌ بسته حمایتی سازمان سینم ایی برای حمایت از صاحبان آثار و سینم ادارها هفته آینده اعلام می‌شود.
او در پاسخ به اینکه آیا فیلمی برای اکران متقاضی شده است؟ گفت: امروز فیلم خاصی متقاضی نبود و فعلا فیلم‌های «پیش میشی»، «آقای سانسور» و «دیدن این فیلم جرم است» اکران می‌شوند تا هفته آینده تقاضاهای اکران برسد.
در حال حاضر (تا لحظه انتشار این خبر) حدود 40 سینم ا در سراسر کشور فعال هستند و برخی از سینم اهای تهران از عصر بازگشایی می‌شوند. البته بسیاری از آن‌ها در انتظار اکران یک فیلم خوب هستند تا مردم را به سینم اها جذب کند. همچنین منع رفت و آمد از ساعت 21 دیگر مشکل سینم ادارها است که سبب می‌شود آن‌ها ساعت 18 را به عنوان آخرین سانس خود درنظر بگیرند.
تاکنون سینم اهای آزادی، سپیده، چارسو، استقلال، ایران مال در تهران باز شده‌اند و چند سینم ای دیگر هم از عصر امروز قرار است فعالیت خود را از سر بگیرند.
       ا‏میدوارم برای حال خوبتون محتاجِ بودن هیچ آدمی نباشید
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
♥صنم♥ (۲۲-۱۰-۹۹, ۰۶:۱۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان