امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاهرودی: از نظر علمی و فنی موافق حضور کی‌روش هستم
رضا شاهرودی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: کی‌روش از نظر علمی و فنی سرمربی خوبی است و باید کمی در مورد مبلغ قرارداد من با فدراسیون فوتبال به توافق برسد موافق ماندن کی‌روش در تیم ملی هستم.

کارشناس فوتبال در ادامه افزود: باید صد در صد اردوها را بر پا کنیم تا در بازیهای جام ملتهای آسیا روند بهتری را از تیم ملی شاهد باشیم و کی‌روش کار خود را خوب بلد است و باید در بازیها حضور داشته باشد و همه بازیهای لیگ برتر را دنبال کند تا به ایران به شرایط آرمانی خود برسد.

وی در خصوص جوان گرای تیم ملی افزود: من موافق جوان بودن توام با چند بازیکن با تجربه هستم و کی‌روش با دیدن بازیهای لیگ برتر بازیکنان جوان بیشتری به تیم جذب خواهد کرد تا ایران در جام ملتهای آسیا به عنوان قهرمانی دست یابد.

وی گفت: شرط و شروط گذاشتن کی‌روش در حیط کار وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال است و ما از رقم حیطه کار وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال است و ما از رقم قرارداد خبری نداریم آنها باید در مورد رقم قرارداد با هم به توافق برسند تا در گروه خود با امارات قطر و بحرین نمایش خوبی را به اجرا بگذاریم.

انتهای پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: