امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاهرودی: بازيكنان پرسپوليس اشباع شده‌اند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵

شاهرودی: بازيكنان پرسپوليس اشباع شده‌اند

روزنامه قانون: قرمزهاي تهران در يك بازي سخت، پيش دربي را با موفقيت به پايان رساندند تا خيال برانكو براي بازي مهم هفته بيست و پنجم ليگ برتر راحت شود و مطمئن باشد كه مردانش با اعتماد به نفس و روحيه بالا به مصاف همشهري آبي مي روند. هرچند كه برانكو ايوانكوويچ در گفت‌وگو با خبرنگاران اين برد را برد قهرماني ناميد اما به نظر مي‌رسد در حال حاضر پيروزي در دربي براي هواداران سرخپوشان مهم‌تر از قهرماني در فصل باشد. پيروزي در برابر استقلال خوزستان، سرخ‌ها را در سه امتيازي جام قرار داد و آن‌ها براي تكرار عنوان قهرماني خود تنها نياز به سه امتياز دارند كه ممكن است در دربي و از استقلال به دست بياورند. رضا شاهرودي، ستاره پيشين پرسپوليس در خصوص برد اين تيم مقابل استقلال خوزستان گفت: «بازي بسيار خوبي بود. هميشه بازي با تيم هاي ته جدولي سخت است. استقلال خوزستان براي فرار از سقوط حداقل به يك امتياز اين بازي نياز داشت و آمده بود كه دست خالي برنگردد اما خدارا شكر پرسپوليس در اين بازي پيروز شد. تيم به اين سه امتياز نياز داشت تا در آستانه دربي شرايط روحي رواني بازيكنان بالاتر برود».
شاهرودي در ادامه گفت:‌ «با توجه به اينكه تغييراتي در ارنج به وجود آمده بود و شرايط آب و هوايي هم جوري بود كه نمي شد بازي با كيفيتي روي زمين اجرا كرد، اما پرسپوليس موفق شد بازهم به پيروزي برسد. در واقع مي توان گفت برانكو تركيب دوم تيمش را به زمين فرستاده بود تا بازيكنان اصلي براي بازي حساس روز پنج شنبه آماده و سرحال باشند».
شاهرودي در مورد اينكه چرا مدتي است پرسپولس روند تهاجمي و جذاب سابق را ندارد، گفت: «يك دليل اين مساله اين است كه شايد بازيكنان بابت صدرنشيني و به خاطر اختلاف امتياز زياد، به نوعي اشباع شده‌ باشند. علت ديگر اينكه پرسپوليس در بازي هاي اخير خود روند تهاجمي قبل را ندارد، اين است كه بازي ها بسيار فشرده هستند و بازيكنان بايد ريكاوري بيشتري داشته باشند تا خستگي آن‌ها را اذيت نكند. اما با اين حال در اين بازي نياز بود كه به برد برسند و اين اتفاق نيز رخ داد. به نظرم با اين برد، پرسپوليس دوباره به شرايط ايده آل خودش بر مي گردد». پيشكسوت پرسپوليس در خصوص تقابل اين تيم در روز پنجشنبه مقابل استقلالي كه اين روزها خوب نتيجه مي‌گيرد گفت: «نتايج به بازي دربي ربطي ندارند. اين بازي هميشه حساس بوده و براي هردو تيم اهميت زيادي داشته است. اينكه كدام تيم كجاي جدول است هيچ وقت در دربي مهم نبوده و برد براي دو تيم در اين بازي اهميت زيادي دارد. استقلال نيز با آمدن شفر روند خوبي را در پيش گرفته و به خوبي نتيجه مي گيرد. معتقدم هافبك هاي دو تيم در بازي روز پنجشنبه سرنوشت بازي را تعيين مي كنند. هم پرسپوليس و هم استقلال هافبك‌هاي خوب و آماده اي را در اختيار دارند كه تقابل آن ها بازي را جذاب خواهد كرد. اميدوارم ضمن اينكه هواداران و تماشاگران دو تيم بازي خوبي را مشاهده مي‌كنند، كفه ترازو در اين بازي به نفع پرسپوليس سنگيني كند. دوست دارم پرسپوليس در اين بازي برنده باشد و نتيجه اش مهم نيست».
شاهرودي در مورد اختلافي كه در روزهاي اخير بين دروازه بان اسبق پرسپوليس و دروازه‌بان فعلي اين تيم به وجود آمد، گفت: «من كار هر دو طرف را رد مي كنم اما معتقدم ما پيشكسوتان بايد به جوان ها احترام بگذاريم تا آن ها نيز به ما احترام بگذارند. وحيد قليچ دوست خوب من است. پيشكسوت پرسپوليس است و براي اين تيم زحمت زيادي كشيده اما اينكه بخواهيم اشيا را مثال بزنيم اصلا صحيح نيست. پيشكسوت بايد حرف ها و مصاحبه هايش در جهت هدايت و پيشرفت تيم باشد نه اينكه به تخريب بازيكن تيم بپردازد. دوباره مي گويم كه كار دو طرف قشنگ نبود. من خودم روزي محمد انصاري را ديدم و به او گفتم؛ در دفاع خيلي خوب كار مي كني اما بهتر است كه در حمله ها نيز شركت داشته باشي تا به پيشرفت بهتر و بيشتري برسي و از آن به بعد، در بازي ها ديدم كه او در حمله‌ها هم شركت مي كند و تاثير گذار است. بهتر است قليچ نيز همينطور به بيرانوند توصيه كند و نكاتي را كه به ذهنش مي آيد و لازم مي داند را با او در ميان بگذارد تا او نيز پيشرفت بيشتري داشته باشد».‌
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: