امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاگردی به صاحب کار خود خیانت کرد
Rainbow 
پسر جوانی که چند ماهی در یک مغازه مشاور املاک کار می کرد درنهایت با وجود رضایتمندی شغلی به صاحبکار خود خیانت کرد.
رئیس کلانتری 139 مرزداران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران،در تشریح خبر فوق گفت: شخصی به هویت محمدرضا با در دست داشتن برگه ای گزارش مامور 110 اعلام کرد که فردی به هویت محمد در املاک مسکن در یکی از خیابان های منطقه مرزداران به مدت یک ماه کار می کرد،حدود یک هفته ای است که فرد یاد شده ناگهان غیبش زده و دیگر به بنگاه مراجعه نکرده است.
سرگرد محمد فقیه در ادامه اظهار داشت: همچنین شاکی در ادامه اعلام کرده که در همان زمان غیبت کارگر یک پلاک طلا به ارزش تقریبی 10 میلیون ریال از داخل کشوی من گم شده است و من نیز به این فرد مظنون هستم.
این مقام مسئول انتظامی ضمن اشاره به ترفندهای پلیسی و درخواست رجوع فرد مذکور(محمد) به کلانتری،اذعان داشت: پس از حضور شخص به کلانتری در بازجویی های اولیه متهم منکر هرگونه سرقت بود اما وقتی که با تصاویر ضبط شده مشاور املاک مواجه گشت به ناچار لب به اعتراف گشود.
سرگرد فقیه در پایان خاطر نشان کرد: در نهایت متهم اظهار داشت که به خاطر نیاز مالی از غفلت شاکی استفاده کرده و اقدام به سرقت پلاک طلا نموده و پلاک را نیز به قیمت 330 هزار تومان فروخته است،لذا در این رابطه پرونده ای تشکیل و جهت دستور به مراحل قضایی ارجاع داده شد./ل
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani