امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصيت گل محمدي و مديريت رويانيان پرسپوليس را متحول کرده است
Rainbow 
جمشيدي:

هافبک سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بعد از 2 سال دوباره به ميادين فوتبال برگشته ام و از اين اتفاق خوشحالم.
پژمان جمشيدي هافبک سابق پرسپوليس در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت؛ بعد از 2 سال دوري از ميادين فوتبال، دوباره به عنوان بازيکن به فوتبال برگشته ام و حس بسيار خوبي دارم.

در اين 2 سال بدنم را حفظ کردم و اضافه وزن نياوردم. در اين مدت که از بازي کردن دور بودم کار مربيگري مي کردم، اما به خاطر کوروش برمک که دوست خوبم است، به تيم ميناب بندرعباس رفتم تا به اين تيم در ليگ دسته دو کمک کنم.

وي افزود: خيلي به اين موضوع فکر نکرده ام که حضور در ليگ دو براي بازيکني مثل من جالب هست يا نه. بيشتر دنبال اين بودم که بازي کنم. البته هدف من در حال حاضر مربيگري در فوتبال است و حضور در تيم ميناب بندرعباس تجربه جديدي در زندگي فوتبالي من به عنوان بازيکن خواهد بود.

جمشيدي در ادامه گفت: پرسپوليس در آستانه بازي با نفت تهران در جام حذفي شرايط خيلي خوبي دارد. پرسپوليس در چند سال اخير مشکلاتي داشته، اما در حال حاضر وضعيت مطلوبي دارد. حضور يحيي گل محمدي در اين مجموعه تاثيرگذار بوده، چرا که گل محمدي در اين مدت به لحاظ روحي و رواني روي بازيکنان کار کرده و وضعيت تيم خيلي بهتر شده است. گل محمدي شخصيت خاصي دارد که به او کمک مي کند در کار هدايت پرسپوليس موفق باشد.

هافبک سابق پرسپوليس اظهار داشت: مديريت قدرتمند آقاي رويانيان هم به تيم خيلي کمک کرده است و باعث شده شرايط پرسپوليس بهتر از قبل شود، چون رويانيان اصولي و ريشه اي کار مي کند و کارهايي کرده که در اين سالها مديران ديگر پرسپوليس انجام نداده بودند. به نظر من رويانيان در پرسپوليس بنيادي کار مي کند که اين خيلي مهم و با ارزش است.

وي افزود: نفت تهران حريف پرسپوليس در جام حذفي است. نفت تيم جواني است که جدايي ايمان موسوي روي اين مجموعه تاثير منفي گذاشت. البته نفت تهران بازيکناني مثل يعقوب کريمي دارد که اگر فرصت پيدا کنند، خطرناک خواهند بود.

جمشيدي در پايان گفت: در حال حاضر شرايط روحي و رواني پرسپوليس خيلي بهتر از نفت تهران است و تماشاگران بايد حمايت بيشتري از تيم داشته باشند تا پرسپوليس موفق شود. نفت تهران انگيزه بالايي دارد و پرسپوليس در اين شرايط براي موفقيت به حمايت هوادارانش نياز زيادي دارد./با
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: