امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شراره با چشماش همرو دیونه کرده
من شیفته اش شدم
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:
الهی گوگوری منasnaTongue

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخخخ اوه اوه اين بايد بره مسابقه دختران شايستهasna
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیا هم چشماش خوبه هم موهاش فقط مونده بینیشو عمل کنه asna
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدااااااااااااااااااااااااااااااااasnaاasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایول باباasna
خدایا،زندگی جوریه که انگار یه مادر میخواد هم برنه هم بگه گریه نکنـ!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخخخخخخخخخ
پاسخ
سپاس شده توسط:
مردم از خندهasnaasnaasnaasna
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dlamasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnafvfvfvfvfvfvfv
HEH
I LOVE YOU
YOU LOVE OON
OON LOVE OON
پاسخ
سپاس شده توسط:
چرا عکسی باز نشد؟
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue مامانم تو اتاقم پاکت سیـ ـگارمو پیدا کرده... صنم بانو 0 118 ۱۸-۰۱-۰، ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Tongue حداقل ۲۵ واحد روانشناسی باید پاس کرده باشی !! صنم بانو 0 267 ۱۸-۰۱-۰، ۰۸:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Tongue فقط فاصله ی چشماش زیاده، بقیه ش فتوکپیه صنم بانو 2 94 ۱۶-۰۱-۰، ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nafas

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
35 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، sadaf (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، محمد رضا (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، maedeh (۱۸-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، behe6t (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، نويد (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ)، .مليكا. (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، Mahdiye (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، arash20 (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، ghazaleh (۱۶-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، Rahele (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، elham zelzele (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، دختر ایران (۱۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، heliia (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ)، mohammad74 (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۹ ق.ظ)، eris (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، elaheh.p (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، آشوب (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، saeed (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ)، مارکیز (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۲ ق.ظ)، parand (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، MaryaM_sh (۳۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ReyhooN22 (۱۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ)، ehsan hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان