امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شلیک اسرارآمیز در شرق تهران
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷

به‌دنبال قتل مرد جوانی به ضرب گلوله در شرق تهران تحقیقات کارآگاهان جنایی برای کشف راز این جنایت آغاز شده است.
همشهری: به‌دنبال قتل مرد جوانی به ضرب گلوله در شرق تهران تحقیقات کارآگاهان جنایی برای کشف راز این جنایت آغاز شده است.
حوالی نیمه‌شب سه‌شنبه ساکنان کوچه‌ای در شرق تهران با شنیدن صدای شلیک گلوله به وحشت افتادند. آنها داخل کوچه با پیکر غرق خون جوانی روبه‌‌رو شدند که هدف اصابت گلوله قرار گرفته بود و پلیس و اورژانس را خبر کردند. وقتی نخستین تیم از مأموران پلیس به محل حادثه رسیدند معلوم شد که مرد جوان بر اثر اصابت گلوله به سرش جان باخته است.
در این شرایط ماجرا به قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل تهران گزارش و تحقیقات تخصصی برای کشف راز این جنایت آغاز شد. در بررسی جیب‌های مقتول، سرنخی که هویت او را فاش کند پیدا نشد. از سوی دیگر در لحظه شلیک گلوله، کسی شاهد ماجرا نبود و تنها سرنخ گوشی موبایلی بود که کنار مقتول افتاده بود و به‌نظر می‌رسید که متعلق به وی است.
زمانی که مأموران در حالی بررسی‌های اولیه بودند این گوشی زنگ خورد و پشت خط جوانی بود که می‌گفت شاگرد صاحب گوشی است. با اطلاعاتی که از او به‌دست آمد هویت مقتول شناسایی و معلوم شد که او صاحب یک فروشگاه موتورسیکلت است. شاگرد وی در جریان تحقیقات گفت: مدت‌هاست که در مغازه مقتول کار می‌کنم. چند ساعت قبل از حادثه به من زنگ زد و نزد او رفتم. حالش خوب نبود. برایم درددل کرد و گفت که دلش گرفته و نگران پدرش است که بیمار است. به او دلداری دادم و بعد از دقایقی از هم خداحافظی کردیم اما چند ساعت بعد تصمیم گرفتم به او زنگ بزنم و حالش را بپرسم که گوشی را مأموران پلیس جواب دادند.
ماموران در ادامه متوجه شدند که مقتول یک شریک کاری دارد که در ادامه به سراغ او رفتند. وی گفت: شراکت من و مقتول از مدتی قبل شروع شد و ما با هم اختلافی نداشتیم و وقتی خبر کشته‌شدن او را شنیدم، شوکه شدم. ماموران پلیس پس از تحقیق از شاگرد و شریک مقتول، هم‌اکنون در حال بررسی فرضیه‌هایی هستند که می‌تواند آنها را در رازگشایی از این جنایت یاری دهد.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: