امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما هم دوست داشتید که شغلتان این بود؟
مطمئنا هیچ کس در دنیا وجود ندارد که از خوابیدن بدش بیاید. اما شاید هیچ کس به خوش شانسی این خانم در داشتن شغلی این چنینی نباشد. این زن مسئول آزمودن کیفیت ملحفه و تشک های یک کمپانی معروف انگلیسی است و به همین دلیل وظیفه دارد تمام ساعت کاری اش را در رختخواب های لوکس و گرانقیمت بخوابد.

[عکس: 111111.jpg]

خانم آنسورث ۳۰ ساله تمام روز را همانند شب در رختخواب میگذراند. او در مورد شغل خود میگوید: همه اقوام و دوستان من معتقدند که این بهترین شغل دنیاست و شاید حق با آنها باشد. گاهی اوقات حتی خودم باور نمیکنم که شغل من خوابیدن است. شغلی که در آن بخاطر خوابیدن در ساعات کاری به من حقوق میدهند.
او تاکید میکند که در هر صورت ۸ ساعت خواب شبانه خود را دارد.آریا تاک: او شغل رویایی اش را بعد از فارغ التحصیلی در رشته نساجی بدست آورده است. وی از آن پس به میلیونها مشتری کمک کرده است تا خواب راحتی داشته باشند. او میگوید من عاشق رختخوابهای ضخیم تهیه شده از پر غازهای کانادایی هستم. خوابیدن در آنها واقعا لذت بخش است.
وی معتقد است خیلی از مردم نمیدانند که بهتر است با تغییر فصل رختخوابها نیز عوض شوند. رختخوابهای سبک برای فصل تابستان و رختخوابهای ضخیم و گرم برای روزهای سرد زمستان. حتی توصیه شده است زنان در رختخوابهای گرمتری نسبت به مردان بخوابند
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، بانوی جنوب ، asemoni ، mahro ، آیلین
بدون فعاليت روزمره بدن هميشه كسله
اينم آخه شغله !!
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، sadaf ، mahro ، آیلین
الکی الکی حقوق میگیره...
پاسخ
سپاس شده توسط: آیلین
اینجوری که خیلی خسته کننده میشه...dfgh
وای از این عمر که با میگذرد ... میگذرد !!!
پاسخ
سپاس شده توسط: آیلین
نه اصلا چون از خواب زیاد متنفرم
آدم ها همه می پندارند که زنده اند؛
برای آنها تنها نشانه ی حیات؛بخار گرم نفس هایشان است!
کسی از کسی نمی پرسد : آهای فلانی!
از خانه ی دلت چه خبر؟! گرم است؟ چراغش نوری دارد هنوز؟ ...
پاسخ
سپاس شده توسط: