امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شنیدین میگن :آقا یه کم کوتاه بیاه ..... ایناهاش من پیداش کردم ، خودش?
[عکس: tongue.gif]
هرگز از تلاش برای به دست آوردن آنچه در طلبش هستید دست نکشید

صبر کردن سخت است اما حسرت،مشکل تر
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب وقتی دید قدش بلنده پس چرا وایسادهHuhخب مینشست تا عکس بقیه رو خر اب نکنهxcvldfgh
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
به تیر برق گفته برو اونور من جات وای میستم

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
راست ميگه ديگه
تو هم يه خورده كوتاه بيا twol
پاسخ
سپاس شده توسط:
خداییییییییییییییییییییییییییییییییییاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

چقدر تبعیض یکی من یکی این
من ارزوم این بود پلیس بشم ولی با این قدم این ارزو رو به گدر می برم
اخ1/50 خورده ای برای یه دختر 14 ساله شد قد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسءولین رسیدگی کنن
نیستی تا ببینی
که از همه چی
خسته شدم
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink وقتی پسرا میگن یه زندگی بسازم برات توی خوابت هم نبینی!! صنم بانو 2 175 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink وقتی میگن بازی رسمیه !! صنم بانو 1 73 ۰۳-۱۱-۱، ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Tongue شوخی پشت وانتی به این میگن! صنم بانو 1 179 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
32 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، sadaf (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، N!rvana (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، نويد (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، elham zelzele (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، دختر ایران (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، asma123 (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۷ ق.ظ)، heliia (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۸ ق.ظ)، آشوب (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، deli67 (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، barooni (۰۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، armiti (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۳-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، نفس2015 (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، sahar* (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، دخترشمالی (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، زمرد (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، محبوب (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، sima59 (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، دخترشب (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، طلسم شده (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، Living Corpse (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، d.ali (۲۹-۰۸-۹۵, ۰۶:۳۵ ق.ظ)، Land star (۲۲-۱۲-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، :)nafas (۱۹-۱۰-۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان