امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکست تیم داماش بابل اتفاقی نبود
Rainbow 
عسگری محمدیان :

سرمربی تیم کشتی آزاد شهدای ساری گفت: در هفته گذشته تمرینات خوبی را دنبال کردیم و برای شکست تیم داماش بابل برنامه داشتیم.
عسگری محمدیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: پس ازشکست تیم داماش بابل مقابل شهدای ساری برخی ها اظهار داشتند که تیم ما شگفتی ساز شده واتفاقی به این پیروزی رسیده که من با این موضوع مخالف هستم.

وی ادامه داد: قبول دارم که تیم ما جوان وکم تجربه است اما این دلیل نمی شود که ضعیف باشیم و زنگ تفریح برای سایر تیم ها ،ما برای پیروزی در هر مسابقه ای برنامه داریم.

محمدیان تصریح کرد:تیم ما در مقایسه با برخی از تیم های حاضر در لیگ برتر بودجه بسیار کمی هزینه کرده ولی در مقابل بچه ها برای پیروزی در هر مسابقه انگیزه لازم را دارند.

دارنده دو مدال نقره المپیک در پاسخ به این سوال که چقدر شانس صعود به مرحله بعدی را دارند گفت: نا امید نیستیم اگر در رقابتهای آینده با هوش باشیم و ازلحظه ها بهتر استفاده کنیم می توانیم در جمع 4 تیم صعود کننده قرار بگیریم.

تیم شهدای ساری در هفته نخست از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد توانست با نتیجه 4 بر 3 میهمان خود داماش بابل را شکست دهدو در دیدار معوقه از رقابتهای دور رفت دوشنبه (27 آذر ماه ) در بابلسر به مصاف تیم داماش می رود./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: