امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صالحی احتمال حضورش در انتخابات را تایید کرد
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲

صالحی احتمال حضورش در انتخابات را تایید کرد

علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی با اعلام اینکه تماس ها و پیام هایی از قشرهای مختلف برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دریافت کرده، به جماران گفت: هنوز در حال فکر کردن و مشورت هستم تا ببینم مصلحت چیست.
جماران: علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به سوالی در خصوص تصمیم قطعی اش برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: هنوز در حال فکر کردن و مشورت هستم تا ببینم مصلحت چیست، چرا که به طور مرتب تلفن ها و پیام هایی از قشرهای مختلف به من می رسد.

[عکس: 2607356_917.jpg]
وی افزود: این امر تصمیم بسیار سختی است چرا که از یک سو تصور اینکه شاید بتوانیم کاری کنیم بار سختی روی دوش من می گذارد، اما از طرف دیگر برآورده کردن تقاضاهای عمومی در شرایط کنونی کار دشواری است، لذا در حال فکر کردن هستم و ضمنا توصیه حضرت رسول(ص) را مبنی بر اینکه «اگر در کاری توان نداری آن را نپذیر» در نظر دارم.
وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اولویت های کنونی کشور گفت: مسائل متنوعی وجود دارد و اگر آمدم آنها را بیان می کنم.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
از صالحی خوشم میاد، باز این به خورده قیافه داره، حداقل آبرومون جلوی بقیه کشورا یه خورده حفظ میشه asna
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: