امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدرنشینی اتلتیکو؟ لالیگا بسیار طولانی است
۱۱/دی/۱۳۹۹
زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید از عملکرد بازیکنانش مقابل الچه رضایت دارد.
ورزش سه: رئال مادرید امشب و در شرایطی که فرصت های خوبی را برابر الچه از دست داد، در نهایت به تساوی 1-1 برابر این تیم رسیده و دو امتیاز مهم را از دست داد. زین الدین زیدان مدعی شد تیمش باید بعد از گل اول باز هم دروازه حریف را باز می کرده، اما دیگر رقبا نیز در ادامه فصل امتیاز از دست خواهند داد.
زین الدین زیدان گفت: "احساس خوبی ندارم زیرا فرصت های زیادی بعد از گل اول داشتیم که کار حریف را تمام کنیم، اما موفق به انجام این کار نشدیم. در ادامه الچه موفق به زدن گل تساوی شد و بعد از گلزنی به صورت فشرده در عقب زمین دفاع می کرد که این موضوع شرایط را برای ما دشوار کرده بود.
[عکس: 2512723_397.jpg]
من فکر نمی کنم ما اعتماد به نفس بیش از حدی داشتیم، زیرا می دانستیم که در چه شرایط قرار داریم. کلید پیروزی در به ثمر رساندن گل دوم بود، اما ما موقعیت های خود را تبدیل به گل نکردیم. سپس آنها عقب نشینی کردند و اگرچه باز هم موقعیت هایی روی دروازه الچه خلق کردیم، اما نتوانستیم به گل برسیم. وقتی قصد تعویض دارید باید بدانید دقیقا چه می خواهید. نمایش رئال مادرید بد نبود و به همین دلیل ما تا دقایق پایانی منتظر ماندیم. دو امتیاز از دست دادیم، اما به زودی بازی های دیگری پیش رو داریم و باید به کارمان ادامه دهیم.
عملکرد مارسلو و مارکو آسنسیو؟ من از آنها راضی هستم. من از عملکرد همه بازیکنان و خصوصا آنهایی کسانی که کمتر فرصت حضور در میدان را داشته اند رضایت دارم.
صدرنشینی اتلتیکومادرید؟ این تیم تا به امروز لغزش نداشته اما لالیگا بسیار طولانی است. راه درازی در پیش است و همه تیم ها امتیاز را دست می دهند. ما کار خود را انجام داده و به مبارزه کردن ادامه خواهیم داد.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: