امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلي داغ با n@st@r@n...روز پنجشنبه مورخ 1394/2/17
(۰۶-۰۳-۹۴، ۱۰:۲۵ ق.ظ)دایان نوشته: کم ترین نمره ای که گرفتی چی بوده؟ی بار ورقه رو خالی دادم...صفربودم ولی معلم نداد
بزرگ ترین دروغی که گفتی؟asnaasnaپتورو سوزندم وگفتم کار من نبوده
الان چه حسی داری؟مثلا خوشحالی و....؟حس مزخرف استرس کنکور
به عشق اعتقاد بیشتری داری یا نفرت؟به هردوشون شدید اعتقاددارم
اصولا آدم تنوع پذیری هستی یا نه؟ اوف تا دلت بخواد
بهترین معلم دوران تحصیلیت و بهترین دوستت کی بوده؟بهترین معلمم معلم زبان سال اول دبیرستانم وبهترین دوستم فاطمه
به کدوم شهر و کدوم کشور علاقه داری؟شهر اصفهان-تبریز-کشورایتالیا
از قیافت راضی؟از اسمت چی؟خانوادت؟ازهمشون راضیم
بزرگ ترین آرزوت چیه؟دانشگاه وچاپ کتابم
تا حالا عاشق شدی؟بهش رسیدی؟اونم دوستت داشته؟اممممممممممممم ....شاید تاحالا عمیق بهش فکر نکردم
سپاس شده توسط:
(۰۶-۰۳-۹۴، ۱۰:۴۱ ق.ظ)SmIlE نوشته: سلام سلام عزیزم
هرنظری درباره من داری بفرس بیاد!خب چی بگم من بدبختفاینجا صندلی داغ منه یا شماهاdviadviadvia
هرچیاااااا راستشو هم بوگو
بای
سپاس شده توسط:
سلااااممممم من باز اومدم.....حالا پشت سرم غیبت نکنی بگی این چه سمجه ها وگرنه میام در خونتون کلتو میکنمtyui...از شکلکمم معلومه دیگه
خب بریم سراغ گاز جهت روشن کردن صندلیasna

اولین سئوال.....راستشو بگو الان داشتی سرم غر میزدی یا نه؟
بدترین اتفاقی که برات پیش اومده و باعث خجالتت شده چی بوده؟
آدم مذهبی هستی یا. ...؟
کدوم شکلکا رو دوست داری؟
ضایع ترین کاری که تو کلاس کردی چی بوده؟
متولد چه ماهی هستی؟و اخلاقت به متولدین اون ماه میخوره؟
اینارو داشته باش تا بعد.....
بای

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

سپاس شده توسط:
(۱۰-۰۳-۹۴، ۰۷:۳۱ ب.ظ)دایان نوشته: سلااااممممم من باز اومدم.....حالا پشت سرم غیبت نکنی بگی این چه سمجه ها وگرنه میام در خونتون کلتو میکنمtyui...از شکلکمم معلومه دیگهasnaasnaسلام به روی ماهت،نه بابا چه غیبتی
خب بریم سراغ گاز جهت روشن کردن صندلیasnaنمیشه با نفت روشن بشه

اولین سئوال.....راستشو بگو الان داشتی سرم غر میزدی یا نه؟نه جان تو،از خنده دارم میمیرمasna
بدترین اتفاقی که برات پیش اومده و باعث خجالتت شده چی بوده؟من اونقدر بچه پرو هستم خجالت نمی کشمTongue
آدم مذهبی هستی یا. ...؟بستگی داره مذهبی از نظر شما چی باشه،مذهبی بودن وخشک قدس بودن وریا کار بودن کلی باهم فرق داره،من سعی می کنم اون چیزی باشم که درون وباطلم همونهفبه دینم اعتقاد دارم وبرای اینکه توش سربلند باشم سعی میکنم
کدوم شکلکا رو دوست داری؟bmcegivaxcvb:-2-42-:
ضایع ترین کاری که تو کلاس کردی چی بوده؟واله من تو کلاس کار زیادی می کردم ولی نمیدونم ضاییع ترینش کدوم بوده
متولد چه ماهی هستی؟و اخلاقت به متولدین اون ماه میخوره؟من یه خردادیم،صدالبته که ویژگی هام مثل خردادیه،تازه افتخار هم می کنم
اینارو داشته باش تا بعد.....
بای[عکس: null]
سپاس شده توسط:
اين تاپيك قفل ميشه و يادگاري خوبي از n@st@r@n براي هميشه باقي ميمونه
با تشكر از همهmara
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
سپاس شده توسط: