امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طالع بینی به سبک تلفن همراه!!!
بر اساس تحقيقات جديدي كه توسط Panorama Mobile Customer Monitor انجام شده و نتيجه آن توسط Nielsen Media Research منتشر شده است، انتخاب شما در رابطه با تلفن همراهتان ميتواند معرف شخصيت شما و نوع زندگي شما باشد.

موفقترين اين رقبا، موتورولا بود كه ميزان سهم عائدي از بازار را از ميزان 4/8درصد كه در پايان دسامبر سال 2005 به ثبت رسيده بود به ميزان 2/12درصد در پايان دسامبر سال 2006 ميلادي ارتقا داده بود.

سوني اريكسون و سامسونگ از ديگر رقبايي بودند كه به سرعت بر ميزان سهم خود از بازار افزودند به طوري كه هريك به ترتيب به ميزان 4/2درصد و 7/1درصد ميزان سهام خود را افزايش دادند.

هرچند كه اين ميزان افزايش سهام از سوي رقبا، سيطره نوكيا بر بازار گوشي تلفن همراه را متزلزل نكرد ولي با اين حال باعث شد تا كمپاني نوكيا در سال گذشته به ميزان 7/7درصد براي دومين سال متمادي با كاهش درآمد روبهرو شود. تحقيقات مذكور به نتايج زير درخصوص 5 توليد كننده برتر گوشي تلفن همراه دست يافته است:

نوكيا = انتخاب خانوادهها و مديران ميانسال

موتورولا= انتخاب علاقهمندان به مد و مورد علاقه زير 24 سالهها

سوني اريكسون = انتخاب مردان جوان بلند پروازي كه قصد دارند به موفقيت دست يابند

ال جي = مورد علاقه مادران

سامسونگ = براي خانمهاي جواني كه به كار خود اهميت ميدهند
...متاسفم که ، آنچه هستم را...
..مدیون انسانهای خوب زندگیم نیستم..
..بلکه بدهکار انسان نماهائی هستم که..
«چگونه نبودن» را به من آموختنــد
پاسخ
سپاس شده توسط: