امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طنز؛ از اعتصاب عجیب مشایی تا فیلتر تلگراف!
علی زراندوز در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: یکی از مسئولان اعلام کرد علاوه بر تلگرام، تلگراف هم به‌زودی فیلتر می‌شود! ایشان در ادامه گفت: پس از فیلتر کردن تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و قطع کردن اینترنت و قطع کردن تلفن، در حال حاضر تنها وسیله ارتباطی مردم تلگراف است که چون در چندین نقطه کشور، موارد سوءاستفاده از صدای تلق و تولوق تلگراف گزارش شده است، این وسیله ارتباطی هم به‌زودی فیلتر می‌شود و مردم می‌توانند به وسیله کبوترهای نامه‌بر با هم ارتباط برقرار کنند و دولت هم در برنامه‌های خود، به‌زودی شبکه ملی کبوترپرانی را راه اندازی می‌کند تا خیال مردم راحت باشد که اطلاعت شخصی‌شان توسط کبوترهای وطنی جابه‌جا می‌شود.
ایشان در پایان اعلام کرد رسیدن از سرورهای خارجی به کبوتران وطنی دستاوردی بوده که جز با تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان در این 40 ساله به دست نمی‌آمد!
با حضور مسئولان صدا و سیما، شبکه تلویزیونی رضا رشیدپور افتتاح شد! رضا رشید پور در این مراسم اعلام کرد راضی به این همه زحمت نبوده ولی خب لطف دوستان را نمی‌توان بدون پاسخ گذاشت و او شب‌ها هم تا صبح نمی‌خوابد تا این شبکه بتواند به صورت 24 ساعته برنامه زنده داشته باشد.
مدیرعامل صدا و سیما هم در سخنانی از زحمات استاد رشیدپور در این نیم قرن تشکر کرد و گفت: ما دیدیم آقای رشیدپور با این کهولت سن مجبور است در روز بین 21 شبکه تلویزیونی رفت و آمد کند و برنامه اجرا کند، بنابراین تصمیم گرفتیم با افتتاح شبکه رشیدپور، دیگر توان ایشان در مسیر رفت و آمد هدر نشود!
رضا رشیدپور که اجرای این برنامه را به عهده داشت از حاضران عذرخواهی کرد و گفت باید زودتر با حاضران خداحافظی کند چون چند برنامه دیگر به صورت همزمان برای اجرا بر عهده دارد که به صورت ویديو کنفرانس قرار است کار همه را راه بیندازد!
اسفندیار رحیم مشايی اعلام کرد در صورتی‌که باز هم دستگیر شود، اعتصاب نور و کلروفیل می‌کند! ایشان که در جمع خبرنگاران بود، با مشاهده چهره بهت‌زده آن‌ها گفت: بنده به عنوان یک درخت سرسبز وارد زندان می‌شوم ولی پس از اعتصاب نور و کلروفیل، برگ‌هایم زرد می‌شود و خودتان دیگر می‌دانید چه کسی مسئول این زردی و خشکی است!
ایشان در ادامه گفت: راستش تازه الان دارم حس و حال اون درختی که 40سال قبل، آن‌را در پیت حلبی کاشتیم را درک می‌کنم ... شما نمی‌دانید درخت‌ها در چهاردیواری چی می‌کشند... به قول شاعر: اون درخت سربلند پرغرور که سرش داره به خورشید میرسه منم منم/ اون درخت سر سپرده به تبر که واسه دکتر دلواپسه منم منم!
نامبرده در پایان صحبت‌هایش گفت: از دکتر احمدی‌نژاد تشکر می‌کنم که در این سال‌ها هر وقت به ملاقات من آمدند، با آب پاش اسپری‌ای، به برگ‌های خسته بنده طراوت را هدیه دادند!
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
طنز بی خودیه.از این شاخه به اون شاخه پریدن.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: