امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ظریف: هزینه گفتگو با آمریکا را پرداخت کردم
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

ظریف: هزینه گفتگو با آمریکا را پرداخت کردم
محمدجواد ظریف در رابطه با نقش خودش در تعیین سیاست خارجی کشور می گوید: من در تدوین سیاست‌های برجام نقش بیشتری داشتم، در تدوین سیاست‌های منطقه‌ای نقش محدودتری داشتم.
روزنامه اعتماد: محمدجواد ظریف در رابطه با نقش خودش در تعیین سیاست خارجی کشور می گوید: من در تدوین سیاست‌های برجام نقش بیشتری داشتم، در تدوین سیاست‌های منطقه‌ای نقش محدودتری داشتم.
محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، گفت: «من در تدوین سیاست‌های برجام نقش بیشتری داشتم، در تدوین سیاست‌های منطقه‌ای نقش محدودتری داشتم». او تاکید کرد: «من برای اولین بار هزینه گفت‌وگو با آمریکا را پرداخت کردم».
بخش‌هایی از این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
- برای سیاست خارجی همواره هزینه می‌کنیم.
- در زمانی که من به عربستان سعودی دعوت شدم سعودی به دلایل مختلف نمی‌خواست آن‌طور که شایسته وزیر خارجه ایران است، برخورد کند.
- من در تدوین سیاست‌های برجام نقش بیشتری داشتم، در تدوین سیاست‌های منطقه‌ای نقش محدودتری داشتم.
- أنا رب الإبل. من مسئول حرف‌های خودم هستم.
- مقام معظم رهبری فرمودند: این یک آزمایش است اگر این آزمایش موفق شود ممکن است به سایر حوزه‌ها هم وارد شود.
- مردم می‌دانند که ما قطار بی‌ترمز و فرمان نبودیم.
- من برای اولین بار هزینه گفت‌وگو با آمریکا را پرداخت کردم.
- آمریکایی‌ها پیش‌بینی می‌کردند ما سقوط کنیم و ما این را وامدار مقاومت مردم هستیم.
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: