امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عاقبت رابطه پنهانی با زن جوان
عاقبت رابطه پنهانی با زن جوان
مردي که به خاطر رابطه پنهاني با زني جوان، با همدستي وي نقشه قتل شوهرش را طراحي و اجرا کرده بود با تاييد حکم قصاص اش در ديوان عالي کشور يک قدم به مجازات نزديک شد.
به گزارش خراسان، اولين برگ از پرونده اين جنايت روز چهارم مهر سال ۹۰ با اعلام کشف جسد مردي به نام نايب در اطراف پاکدشت تکميل شد.
اين مرد بر اثر اصابت شيئي برنده به گردن ش جان باخته بود و تحقيقات اوليه نشان مي داد او راننده ميدان ميوه و تره بار است.

با آغاز تجسس هاي کارآگاهان جنايي در اين باره معلوم شد نايب پيش از مرگ با مردي ناشناس درگير شده بود اما هيچ کس مرد ناشناس را نمي شناخت و تنها سرنخ موجود خودروي پژو ۲۰۶ مشکي رنگ او بود. در چنين شرايطي بررسي ها با تحقيق از همسر مقتول به نام ليلا ادامه يافت. اما رفتار او مرموز به نظر مي رسيد.
از اين رو وي تحت بازجويي هاي فني- پليسي قرار گرفت و در نهايت اعتراف کرد به شوهرش خيانت کرده و با همدستي مردي به نام همت نقشه قتل شوهرش را کشيده است.
به اين ترتيب همت نيز دستگير شد و دو متهم در شعبه ۱۱۳ دادگاه کيفري استان تهران پاي ميز محاکمه نشستند. همت با وجود اعترافات اوليه حاضر نشد اتهام قتل را بپذيرد و گفت فقط اتهام رابطه نامشروع را قبول دارد.
او گفت اعترافاتش تحت فشار بوده است. با اين حال ليلا بار ديگر اعترافاتش را تکرار کرد و گفت: مدتي قبل از طريق يکي از دوستانم با همت آشنا و به او دلبسته شدم اما نمي دانستم مي خواهد اين بلا را بر سرم بياورد.
من ۱۲سال با نايب زندگي کردم و از او سه بچه دارم و حتي يک لحظه هم به کشتن او فکر نمي کردم.در چنين شرايطي قضات دادگاه وارد شور شدند و دو متهم را مجرم تشخيص دادند.
طبق راي دادگاه همت به اتهام قتل عمدي به قصاص و ليلا نيز به دليل معاونت در جرم به ۱۵ سال حبس محکوم شد.
پاسخ
سپاس شده توسط: ساسان