امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عاقبت روابط نامشروع اقای داماد در شب عروسی به سراغش آمد! +تصاویر
[عکس: 9a88992a3c01.jpg]
ورود یکی از دوسـ ـت دخترهای سابق یک داماد چینی به مراسم عروسی وی و حمله او به عروس جوان باعث برهم خوردن مراسم عروسی شد.
طبق تصاویر منتشر شده توسط شاهدان حاضر در این مراسم عروسی زن جوانی که باردار به نظر میرسید با پوشیدن یک لباس عروس وارد سالن مراسم عروسی شده و به شدت با داماد و عروس جوان درگیر شد. این زن که مدعی بود فرزندی از آقای داماد در شکم دارد به شدت به او حمله ور شده و سپس به زد و خورد با عروس جوان پرداخت.
[عکس: e8f3d94b72.jpg]
[عکس: 0448d3e5f2.jpg]
میهمانان حاضر در مراسم به قدری شوکه شده بودند که از جای خود حرکت نکردند و بعد از اینکه زن جوان تور عروسی را ازسر عروس کشید آنها وارد صحنه شده و سعی در آرام کردن این زن داشتند.
این دختر جوان به قدری عصبانی شده بود که حتی جمعیت 6-7 نفری میهمانان نمیتوانستند مانع از حمله او به زوج جوان شوند. او با گریه از داماد میخواست که مسئولیت فرزندی که به او تحمیل کرده است را بپذیرد. نکته جالب این دعوای پر سرو صدا طرفداری عروس خانم از داماد بود.
او خطاب به این دختر گفت : "اگر قصد تو اخاذی نیست میتوانستی خیلی زودتر از اینکه جنین تا این اندازه رشد کند آن را سقط کنی، تو اکنون قصد داری که شوهر مرا وادار کنی هزینه زندگی تو را بدهد و من مانع این کار میشوم."
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، MeNa ، *Zahra* ، kiana jon ، یوتا ، نويد ، admin ، ~mahdis~ ، hasti.cruel
میگن از اول که ریشه وبنا رو خراب بذاری تا آخرش خرابه اینه هاااا
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
عجــــــــــــــبـــــــــ عروسی مــــــــــن بـــــــــــــودم

میترکـــــــــــوندمــــــــــــ دامــــــــــــــادوazxcasna
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط:
خاک تو سر مرده
میگذرم از همه گذشته ها و گذشتنی ها و همه کسانی که راحت ام گذشتند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
حتما عروسه هم مثل همون دختر بیچاره یه چیزایی بینش با داماد بوده که مجبور شده ازش طرفداری کنه
jue t`aim
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینه عاقبت دوست پسـ ـر و دوسـ ـت دختر بازی
  جهان سر به سر حکمت و عبرت است
  چرا بهره ی ما این همه غفلت است
پاسخ
سپاس شده توسط:
asnaasnaasnaasnaasnaasna ولی دلم سوزید براشون
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی این ماجرا برای من خنده دارهasnaasnaasna
اماما بازم من دلم برای هر دو تا دخترا می سوزهzaps
اینم عاقبت دوسـ ـت دختر بازیdfgh
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ینی خاااااک تو سره زنه!!!
ادم عاقل از کجا معلوم که شوهر جنابعالی بعد از ازدواج باتو بازم ازین روابط نداشته باشه؟؟؟
هان هان جواب بده!!
اونوخ تو طرفداریشو میکنی!!!
بهترین دوستانت، انهایی هستند که از لحظات سخت زندگی ...
برایت البومی پر از خاطرات رنگی میسازند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
وااای این عروسه ... اصلا اگه من بودم که دیگه هیچی
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط: