امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عاقبت روابط نامشروع اقای داماد در شب عروسی به سراغش آمد! +تصاویر
کاش من اونجا بودم اونوقت هر سه تا (مرده و خانوماش) رو تـــرور میکردم gggstwai
dviadviadviadvia
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
عجب روزگاری شده xcvl
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
عجب زندگانی داره این پسره fv
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
به جا عروسه بودم با دختره همراه میشدم و تا میخورد دامادمیزدمش ینی چی ازش طرفداری میکنه

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
قضاوت سريع درست نيست

شايد اصلا داماد دخترو نشناسه و با لباساى مخصوص خودشو باردار نشون ميده و راهه درآمدشه
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روز جهانی پسر از کجای تقویم آمد؟ صنم بانو 4 283 ۲۸-۰۲-۰، ۱۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥Aria♥
  عجیب‌ترین مراسم عروسی در روز‌های کرونایی +عکس sadaf 0 212 ۱۸-۰۹-۹۹، ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  نوجوان ۲.۵ متری که غول پاکستان لقب گرفت! +تصاویر sadaf 1 111 ۲۱-۰۷-۹۹، ۰۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: شاهدخت.

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
23 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ)، hasti.cruel (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۵-۰۷-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، نويد (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، "MJ" (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، elham zelzele (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، مارکیز (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، سالويا (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، barooni (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۴ ق.ظ)، hanane (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، برف سیاه (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، sima59 (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، Kianoosh (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، deli_amini (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ)، noshin jojoo (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، m@hshid (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، .AtenA. (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان