امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عامل جنايت هولناک درمشهد،دستگيرشد
Rainbow 
عامل جنايت هولناک درمشهد،دستگيرشد

خراسان - مورخ دوشنبه 1391/11/02 شماره انتشار 18322

سيدخليل سجادپور - جوان ۳۱ ساله اي که در يک جنايت هولناک، سر برادرش را از تنش جدا کرد و متواري شده بود شب گذشته دستگيرشد.به گزارش خراسان، شب يکشنبه وقتي عقربه هاي ساعت روي ۲۱ قفل شده بود زنگ تلفن قاضي ويژه قتل عمد به صدا در آمد و يکي از مأموران کلانتري سيدي، از وقوع جنايتي هولناک در يک منزل مسکوني خبر داد. او به قاضي موحدي راد گفت: جسد مرد ۴۴ ساله اي که سرش در کنارش قرار دارد داخل يک منزل مسکوني واقع در خيابان خلج مشهد کشف شده است. در پي اعلام اين خبر، مقام قضايي دستوراتي را براي حفظ صحنه حادثه صادر کرد و خود نيز عازم محل جنايت شد. جسد داخل يک اتاق ۱۵ متري در حالي رو به شکم روي زمين افتاده بود که سر آن در کنار پيکر خون آلود قرار داشت و آثار چند ضربه چاقو بر نقاط بالاتنه مقتول نمايان بود.اين گزارش حاکي است: تحقيقات قاضي ويژه قتل در حالي ادامه داشت که کسي داخل اين منزل حضور نداشت اما با تحقيقات انجام شده مشخص شد که مقتول به اتفاق برادر و پدرش در اين مکان زندگي مي کرده است.مأموران ساعتي بعد موفق شدند يکي از نزديکان مقتول را که در همان اطراف سکونت داشت شناسايي کنند. پي گيري اين سرنخ، مأموران را به پدر مقتول رساند. او وقتي مورد بازجويي قرار گرفت گفت: پسر ۳۱ ساله ام مرتکب اين جنايت شده است و هم اکنون نيز فراري است. پدر مقتول همچنين مدعي شد: فرزندم داراي سابقه بيماري رواني است و مدتي نيز در بيمارستان روانپزشکي ابن سينا بستري بوده است. او ادامه داد: هر دو فرزندم (مقتول و متهم به قتل) مجرد بودند و با من زندگي مي کردند. اين مرد در ادامه اظهاراتش ادعا کرد: لحظه وقوع جنايت من خواب بودم و هيچ چيزي متوجه نشدم! اين در حالي بود که در بررسي هاي اوليه مشخص شد که هيچ گونه آثار دفاعي روي بدن مقتول وجود ندارد و او به طرز غافلگيرانه اي کشته شده است. وي افزود: پسرم پس از ارتکاب جنايت گوشي تلفن همراهش را برداشته و با خودرو پرايدش فرار کرده است.بنابراين گزارش، در پي اظهارات اين مرد، قاضي ويژه قتل عمد با اعلام شماره پلاک خودرو متهم از مأموران انتظامي خواست تا با اجراي طرح مهار براي دستگيري متهم اقدام کنند. لحظاتي بعد دستور مقام قضايي به کليه واحدهاي انتظامي و گشت هاي کلانتري ابلاغ شد و عمليات پليس براي شناسايي و دستگيري متهم ادامه يافت. در همين حال يکي ديگر از برادران مقتول شناسايي شد و بدين ترتيب شماره تلفن متهم در اختيار قاضي ويژه قتل عمد قرار گرفت.

اعترافات تلفني متهم به قتل

ساعاتي از بامداد روز يکشنبه گذشته بود که مقام قضايي در کنار مأموران انتظامي به دنبال راه حلي براي دستگيري متهم بودند. طرح مهار هم نتيجه اي نداشت اما مأموران انتظامي همچنان به دنبال پرايد مورد نظر مي گشتند که برادر متهم به دستور قاضي، تلفني با متهم ارتباط برقرار کرد. سکوت اتاق را فرا گرفت، همه منتظر شنيدن سخنان متهم فراري بودند. مقام قضايي از او سوال کرد: چرا برادرت را کشتي؟ متهم گفت: او «شيشه» مي کشيد شما که پايپ (آلات استعمال مواد مخدر) او را ديده ايد! او پدر و مادرم را هم اذيت مي کرد. شب هم با هم مشاجره کرديم بعد از آن درگير شديم و من او را کشتم! اين گزارش حاکي است: پس از آن که مدتي قاضي ويژه قتل عمد به طور تلفني با متهم فراري گفت وگو کرد، متهم گفت: من جا و مکاني براي خوابيدن ندارم حداقل يک پتو برايم بياوريد! در اين لحظه برادر متهم با او در اطراف ميدان آزادي مشهد قرار گذاشت تا او را براي تسليم شدن در برابر قانون راضي کند اما وقتي متهم با خودرو به اطراف ميدان آزادي رسيد ناگهان يکي از خودروهاي گشت انتظامي نيز از آن طرف ميدان عبور کرد. متهم با ديدن خودروي گشت فکر کرد که اين موضوع تله اي است تا او دستگير شود به همين خاطر هم از محل فرار کرد و بدين ترتيب ماجراي فرار متهم رواني پيچيده تر شد تا اينکه با تلاش هاي پليس ومقام قضايي متهم ساعت 22 شب گذشته دستگير شد.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani