امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عروسک چرا در برنامه " به من بگو چرا "
به گزارش

[b]

حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران

[/b] به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، محبوبه سمیعی زفرقندی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران با اشاره به ساختار برنامه زنده " به من بگو چرا" گفت: شاکله کلی داستان مربوط به کارگاهی است که در آن مهارت ها و مفاهیم مورد نظر را به خردسالان و کودکان آموزش داده می شود، در هر قسمت تقریبا 5 کودک در برنامه حضور دارد و که با مجری برنامه در موضوعات برنامه همکاری و مشارکت می کند.

سمیعی زفرقندی افزود : در این برنامه عروسک چرا سعی می کند به کمک مجری برنامه با طرح چراهای مختلف تخیل را در بچه ها پرورش دهد، استفاده از کتاب های تصویری و به تصویر کشیدن قصه ها باعث می شود، تاثیر آموزش بر این گروه سنی بیشتر شود.

سمیعی زفرقندی درباره آیتم های این برنامه توضیح داد: این برنامه که برای گروه سنی 3 سال تا پیش دبستانی خردسالان طراحی شده است ، دارای آیتم های عروسکی کوتاه ، روایت قصه به صورت انیمیشن ، معرفی کتاب ، پخش کارتون، آیتم نمایشی از عکس های ارسالی والدین به برنامه ، کلیپ و ترانه با صدای چرا و... از بخش های این برنامه است.

بنا بر این گزارش ، مجموعه شاد " به من بگو چرا"مجموعه ای است شاد در 90 قسمت 60 دقیقه ای که هر روز صبح از شنبه تا پنج شنبه در هر قسمت به بهانه های مختلف پرسش‌هایی در ذهن چرا (عروسک برنامه) بوجود می آید و مجری برنامه ،پاسخ این چراها را به او می دهد.

سایر عوامل اصلی این برنامه، تهیه کننده : مجید محسنی و میثم نورانی ، کارگردان و نویسنده : شیوا درویش ، صدا پیشه عروسک چرا: آزاده مویدی فرد، عروسک گردان، شیما بخشنده است.

انتهای پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: