امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عسگری: مربیان قبلی هم باخت داشتند
فریبرز عسگری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: در صورت مدت زمان کمی که برای مسابقات جهانی داشتیم باید با سیستم جدید هماهنگ می شدیم. در طول2 ماه و با وجود 5 ملی پوش جدید در اردوی تیم ملی در این دوره مسابقات جهانی کسب نایب قهرمانی نتیجه بسیار خوبی بود که باید از این مسابقات استفاده مناسبی کنیم و با آنالیز مشکلات و ضعف های خود را پوشش دهیم.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات با توجه به سرعت بالای بازی ها و با عدم به کار گیری سیستم بازبینی و اشتباهات داوری، بازی فینال را به کره جنوبی واگذار کردیم.

عسگری در مورد انتقادات اخیرکارشناس تکواندو گفت: مطمئنا برای کسب هر نتیجه مخالف و موافق هم وجود دارد ولی نفرات قبلی که در تیم ملی کار کردند در اولین دوره جام جهانی مقابل ترکیه مغلوب شدند و به نایب قهرمانی دست یافتند واین تیم هم با وجود سیستم جدید امتیاز دهی مقابل کره جنوبی به این عنوان رسید.

وی در مورد تغییر کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: من به عنوان یک سرباز در خدمت تیم ملی کشورم هستم. در حال حاضر نیز که مسابقات جهانی را پایان پذیرفته، قرار دادم با فدراسیون تکواندو خاتمه یافته است. اگر فدراسیون صلاح بداند در خدمت تیم ملی هستم و در صورت عدم حضور در تیم ملی برای موفقیت تکواندو دعا می کنم./مح
پاسخ
سپاس شده توسط: