امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عشق از دیدگاه متولدین 12 ماه سال!!
متولدین فروردین ماه : [عکس: esh1.jpg]
به سوی من بیاتاتو را حس كنمو دنیا خواهد دیدداستان عشقی سوزان راكه شعله اش در قلب من خواهى بود
به هنگام عاشقی گویی در دنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر میكند.قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست.

متولدین اردیبهشت ماه : [عکس: esh1.jpg]
عشق را در چشمان منبنگرچهره ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس كنبه صدای نفس های من گوش كنو بشنو ترانه ی عشق را
عاشقی بی قرار است و كمر و ولی پرشهامت.موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد.

متولدین خرداد ماه : [عکس: esh1.jpg]
با من به رویا بیا به رویای عشقبیا تا بر فراز بلندترین كوه گام نهیمبیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا كنیمبیا تا به دورترین ستاره ها پر كشیمبر عشق ما هیچ چیز ناممكن نیست
بهترین عاشق دنیاست و گفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشقانهاست.

متولدین تیر ماه : [عکس: esh1.jpg]
بهشت هیچ استدربرابر گام برداشتن در كنار تودر شبی زیبازیر نور ماه
دلی نازك و پرز محبت دارد و از دل سوختن می هراسد.

متولدین مرداد ماه : [عکس: esh1.jpg]
گویی خورشید گرمای خود را از دست داده استو گل های سرخ عطری ندارندو ستارگان دیگر نمیخوانندآن گاه كه چشم می گشایم و می بینمبا تو نیستم
عاشق پیشه است وبی عشق زندگی نمی كند.

متولدین شهریور ماه : [عکس: esh1.jpg]
شاید به نظر برسد كه عاشق نیستمشاید به نظر برسد كه نمی توانم عاشق باشمشاید به نظر برسى كه حتی نمی خواهم عاشق باشمولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به توكه تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاه خواهم داشت
عشق او شعله ای كوچك ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است.

[عکس: esh3.jpg]

متولدین مهر ماه : [عکس: esh1.jpg]
با پر شورترین گفتارهای عاشقانهبا ماجراهای عاشقانه ای كه خواهیم داشتبا فداكاری هایم درراه عشق به توخواهی دید كه چگونه دوستت دارم
در امور عشقی ورزیده است وزندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانه است .. . .زن متولد مهر عشق خود را در عمل نیزبه اثبات می رساند.

متولدین آبان ماه : [عکس: esh1.jpg]
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستمكه به سوی من می آییو عاشقم بر انتظار آن لحظه كه تو رادر كنار خود حس كنمدوستت دارم
هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است ودر عشق صادق است.

متولدین آذر ماه :[عکس: esh1.jpg]
نجوایی از سوی تونگاهی كوتاه از تولبخندی شیرین بر لبان زیبایتو من خود را غرق در عشق می یافتم
خوش بین است و راستگو. شاید نگاهی شاعرانه به عشق داشته باشد.

متولدین دی ماه :[عکس: esh1.jpg]
روزها ماه ها و سال هامی گذرندو شاید هیچ چیز عوض نشودجز منكه بیش از پیش عاشق گشته ام
شاید در ظاهر بی احساس باشد ولی قلبی گرم و پر ز عشق دارد.

متولدین بهمن ماه :[عکس: esh1.jpg]
می خواهم آزاد زندگی كنمبسان پرندگان مهاجرولی قفسی ساخته از عشق توجایی است كه همواره روبه آن خواهم داشت
عشق خود را دیر ابراز می كنى و عاشق آزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد و هرگز فراموش نخواهد شد.

متولدین اسفند ماه :[عکس: esh1.jpg]
من آنی نیستمكه بی عشق زندگی را سر كنمآن گاه كه در رویایی عاشقانه هستمو چشمانم را میگشایمو عشق رویایی ام را در تو می بینم
در عشق بی نظیر است.جذاب و پرنشاط است.احساساتی و رویایی است.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: