امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عصبانیت شدید مهدی زاده از ناداوری در فینال
ملی پوش کاراته ایران بعد از کسب مدال نقره گفت: هر چقدر تلاش کردم، زورم نرسید چون فقط با حریف مبارزه نمی کردم!
به گزارش "ورزش سه"، امیر مهدی زاده که مدافع عنوان قهرمانی وزن منهای کیلوگرم کاراته در بازی های آسیایی به حساب می آمد، امروز بعد از صعود به فینال با حریفی از کشور میزبان روبه رو شد. او در مسابقه نهایی به خاطر جو سنگین سالن و تشویق تماشاگران میزبان اسیر ناداوری شد.
مهدی زاده در مراسم اهدای مدال، وقتی مدال نقره را دریافت کرد، آن را از گردن ش درآورد. او سپس با حرکات خود نشان می داد که به نتیجه فینال اعتراض دارد.
این ملی پوش کاراته در صحبت های خود گفت: حیف شد. با حریفی از کشور میزبان در فینال مبارزه داشتم. هر چقدر تلاش کردم، زورم نرسید. من باید با چند نفر مبارزه کنم؟ فقط با حریفم مبارزه نمی کردم. متاسفانه 4، 5 امتیاز به او می دادند و حرکات من هیچ امتیازی در پی نداشت.
وی درباره اینکه پیش بینی می شد چنین اتفاقی برایش در فینال رخ دهد، عنوان کرد: بله، می شد پیش بینی می کرد. متاسفم. به نظرم می توانست اتفاقات دیگری رقم بخورد و از این مسائل جلوگیری کنیم.

[عکس: 01330818.jpg]

[عکس: 01330817.jpg]
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
اشکال نداره
سالهای بعد
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: