امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت تجرد یک بازیگر زن از زبان خودش
[عکس: 184.jpg]
وی درباره علت تجردش به گروه مجلات همشهری گفت:
ازدواج را دوست داشتم اما باید تنها می‌ماندم. من هم عاشق فرزند هستم و دوست دارم برای افراد خانواده‌ام آشپزی کنم. اما از آنجا که بازیگری وجودم را ساخته بود نمی‌توانستم به راحتی از حرفه‌ام بگذرم.

به گزارش جهان، مهرانه مهین ترابی از بازیگران قدیمی سینم ا، تلویزیون و تئاتر ایران است که علی رغم داشتن حدود 53 سال سن، مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

وی درباره علت تجردش به گروه مجلات همشهری گفت:
ازدواج را دوست داشتم اما باید تنها می‌ماندم. من هم عاشق فرزند هستم و دوست دارم برای افراد خانواده‌ام آشپزی کنم. اما از آنجا که بازیگری وجودم را ساخته بود نمی‌توانستم به راحتی از حرفه‌ام بگذرم.

وی در این باره توصیح داد: معمولا وقتی زنان بازیگر ازدواج می‌کنند همسرانشان می‌خواهند که دور بازیگری را خط بکشند حتی زمانی‌که با همکاران خود ازدواج می‌کنند این بازیگران خانم هستند مجبورند کارشان را کنار بگذارند، فقط به خاطر تاهل جلوی پیشرفتشان گرفته می‌شود و این همان فرهنگی است که جا نیفتاده است. انگار به خاطر بازیگری باید بهای زیادی پرداخت.

حال باید دید تصمیم مهرانه مهین ترابی مبنی بر ترجیح دادن حرفه به تشکیل خانواده علی رغم علاقه وی به فرزند و خانه داری (آشپزی برای اعضای خانواده) و مجرد ماندن به صرف اینکه ممکن است مجبور شود حرفه اش را کنار بگذارد تصمیم درستی بوده یا خیر؟

و آیا به طور کلی تصمیم برخی از جوانان (که ازدواج را مانعی برای تحقق آرزوهایشان می دانند،) مبنی بر عدم ازدواج به دلیل رسیدن به آرزوهای علمی، حرفه ای، اقتصادی، اجتماعی و ... صحیح است یا خیر؟
پاسخ
سپاس شده توسط: