امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علي ضياء لولوي مهمان برنامه شد
Rainbow 
حاشيه برنامه صبحگاهي ويتامين 3؛

سيد علي ضياء در برنامه ويتامين 3 لولوي كوچكترين چترباز دنيا شد.
به گزارش خبرنگار حوزه تلويزيون باشگاه خبرنگاران، دوشنبه 27 آذر ماه پانزدهمين قسمت از برنامه صبحگاهي ويتامين 3 با اجراي سيد علي ضياء از شبكه سه سيما به روي آنتن رفت.
علي ضياء پس از شروع برنامه گفت: در ابتدا بايد يك تبريك به خودم بگويم كه همت كرده و موهايم را كوتاه كردم و بعد يك تبريك به مادرم بابت غرهايي كه به من براي موهاي بلندم مي زند كه اين غرغرها تاثيرگذار بود.
مجري به خواندن خبرها پرداخت در ابتدا اينكه دكتر رحيمي گفته ايران در سال 2018 مقام چهارم علمي جهان مي شود.
و همچنين سه وزير در مجلس به نامه هاي مردم پاسخ مي دهند و در خبر ديگري آمده بود كه آلودگي هوا از سه شنبه به تهران باز مي‌گردد.
ضياء در تشريح اين خبر عنوان كرد: آلودگي هوا هم به مانند من زماني كه دو روز در كاشان هستم پنج روز دلم براي تهران تنگ مي شود آلودگي هوا هم دلش براي تهران تنگ شده است.
رامين نايب پور (غواص) ايرج ترقي خواه (چترباز) به همراه همسر خود سميه اسماعيلي و فرزندش محمدرضا ترقي خواه و فرياد نكومنش راد (چترباز) از مهمانان برنامه امروز ويتامين 3 بودند.
ضياء هنگام اعلام وله ورزش با خطاب به عوامل پشت صحنه منتظر تاييد اعلام برنامه توسط آنها بود كه گويا كسي او را تايي نمي‌كرد و بعد ضياء در اين خصوص اظهار كرد چرا يك نفر من را تاييد نمي‌كند و پس از تاييد از طرف فردي به نام فريد بيان داشت چه عجب يك نفر من را تاييد كرد.
در قسمت ديگري از برنامه ويتامين 3 و به دنبال معرفي مهمان برنامه كه كسي جز كوچكترين چتر باز ايران نبود پدر اين كودك پس از اعلام آمادگي كودك براي صحبت با ضياء در خصوص حس فرزندش در هنگام پرواز در سن 2 سالگي گفت: گويا پسرم از صحبت در برنامه و با شما مي‌ترسد.
گفتني است كه علي ضياء در پاسخ به اين مطلب خود را در اندازه فردي ترسناك پايين آورده و گفت مگر من لولو هستم.
علي اكبر خبازها (رئيس كانون سازمان بازنشستگان سازمان تامين اجتماعي) مهمان تلفني برنامه بود و در خصوص پرداخت وام به 60 درصد از بازنشستگان به گفتگو پرداخت و اينكه در يك ماه آينده اين وام پرداخت خواهد شد.
گفتني است برنامه صبحگاهي ويتامين 3 با اجراي سيد علي ضياء و تهيه كنندگي علي قانع از شنبه تا پنج شنبه ساعت 7 تا 8:30 از شبكه سه سيما به روي آنتن مي رود./ي2
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: setareh ، بانوی جنوب ، parisa ، sa armani
برنامه جالبیه..

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط: parisa