امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علی‌عسگر: پرسپولیس رو به نابودی است
خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا علی‌عسگر ابتدا درمورد اوضاع بحرانی پرسپولیس و مشکلاتی که برای مدیرعامل این باشگاه به‌وجود آمده است، گفت: فکر می‌کنم وضعیت پرسپولیس از حالت نگران‌کننده هم بدتر شده است. شما می‌بینید که فصل نقل‌وانتقالات رسیده ولی باشگاه برای جذب بازیکن مشکل دارد و از طرفی بازیکنان فعلی پرسپولیس هم با مشکلاتی روبه‌رو هستند.

وی در ادامه افزود: هیچ سالی بازیکنان پرسپولیس به‌دلیل مشکلات مالی اینقدر دندان روی جگر نگذاشته‌اند. متأسفانه همه بازیکنان مشکل دارند و این درحالی است که مدیرعامل باشگاه هم متأسفانه مشکلاتی برایش به‌وجود آمده است. ما نمی‌دانیم نگران تیم باشیم، نگران مطالبات باشیم، نگران آینده پرسپولیس باشیم یا نگران جذب بازیکن. واقعاً نمی‌دانیم در پرسپولیس باید نگران چه چیزی باشیم.

علی‌عسگر همچنین خاطرنشان کرد: متأسفانه پرسپولیس رو به نابودی است و من در این هفت سالی که برای این تیم بازی کردم هرگز چنین شرایطی را ندیده بودم. ما در بازی‌های اخیر از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشتیم و نتایج بدی هم نگرفتیم ولی متأسفانه مشکلات دیگری وجود دارد که روی تیم تأثیر منفی می‌گذارد.

مدافع - هافبک پرسپولیس مانند اکثر بازیکنان این تیم معتقد است که سرخپوشان باید از نظر تعداد بازیکن تقویت شوند. وی در این مورد گفت: پرسپولیس در لیگ برتر مشکل بازیکن ندارد و ما تیم خوبی داریم ولی باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم، این درحالی است که اکثر بازیکنان پرسپولیس تجربه بازی در چنین تورنمنت بزرگی را ندارند. در آسیا هر بازی به اندازه دربی اهمیت دارد.

علی‌عسگر تأکید کرد: به عنوان مثال تیم‌های قدرتمند عربی برای یک بازیکن 20 میلیون دلار هزینه می‌کنند که خرج چهار باشگاه ایرانی می‌شود. من معتقدم اگر قرار است پرسپولیس بازیکن بگیرد، باید نفراتی به تیم ما بیایند که واقعاً تأثیرگذار باشند. در گذشته پرسپولیس بهترین‌های ایران را که در تیم‌های خودشان پدیده می‌شدند به خدمت می‌گرفت ولی حالا شرایط طوری شده که بازیکنان باید در پرسپولیس تبدیل به پدیده شوند.

وی با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در زمان مربیگری افشین قطبی گفت: ما در آن سال در هر پست بازیکنانی را در اختیار داشتیم که در تیم‌های خودشان کاپیتان بودند. حالا وضعیت پرسپولیس به‌جایی رسیده که اگر بازیکنی می‌خواهد به این تیم بیاید، پرسپولیس را اولویت اول خود قرار نمی‌دهد و این برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس بسیار بد است که اولویت چندم یک بازیکن محسوب شود.

علی‌عسگر در پایان حرف‌هایش خاطرنشان کرد: یک زمانی شکست دادن پرسپولیس برای خیلی‌ها آرزو بود ولی الان وضعیت فرق کرده و هر مربی یا بازیکنی خیلی راحت از شکست دادن این تیم حرف می‌زند. باز هم می‌گویم که پرسپولیس با این وضعیت رو به نابودی می‌رود و مسئولان باید فکری به حال تیم ما کنند.
پاسخ
سپاس شده توسط: