امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس: توییت چهره‌ ها درپی مرگ رابین ویلیامز
21 مرداد ماه 93

برترین ها: در این مطلب نگاهی داریم به توئیت های هنرمندان جهان که در پی شنیدن خبر درگذشت رابین ویلیامز - هنرپیشه و کمدین مشهور آمریکایی - در اکانت های خود منتشر کرده اند.

Kathy Griffin

من این مرد سخاوتمند، بزرگ و دوست داشتنی – رابین ویلیامز - را در سال 1991 میلادی ملاقات کرد. در این تصویر در کنار الگوی او «جاناتان وینترز» هستیم.

[عکس: 340206_768.jpg]

Ellen DeGeneres

نمی توانم این خبر ناگوار در مورد رابین ویلیامز را باور کنم. او چیزهای زیادی به خیلی از انسان ها داده است. از شنیدن این خبر، دلم شکست.

[عکس: 340207_783.jpg]

Steve Martin

بیشتر از این تحمل شنیدنِ نبودن رابین ویلیامز را ندارم. او یک انسان عاقل، ستاره با استعداد و هم‌بازی عالی بود و روح بزرگی داشت.

[عکس: 340208_385.jpg]

Ben Stiller

توئیت نمی تواند عظمت روح بزرگوار و استعدادهای بی شمار رابین ویلیامز را توصیف کند. این غم بسیار ناراحت کننده است.

[عکس: 340209_652.jpg]

bob saget

قلب او به اندازه نبوغش بزرگ بود. بسیار ناراحتم. روحش شاد. رابین ویلیامز.

[عکس: 340210_681.jpg]

Goldie Hawn

آه رابین ... قلب ما شکسته است. در آرامش ابدی بخوابی عزیز. ما دوستت داشتیم.

[عکس: 340211_104.jpg]

The Academy

غول چراغ جادو، تو آزادی.

[عکس: 340212_814.jpg]

Judd Apatow

وقتی 18 ساله بودم کاری در Comic Relief داشتم که باعث می شد در کنار او باشم. یک نابغه دوست داشتنی که دنیا را برای همه به محیطی زیباتر تبدیل کرده بود.

[عکس: 340213_226.jpg]

Eddie Izzard

رابین ویلیامز درگذشته است و من بسیار غمگینم. از طرف همه کمدین ها در اینجا در جشنواره ادینبورگ به او سلام می رسانیم و با او خداحافظی می کنیم.

[عکس: 340214_841.jpg]

jason alexander

آه رابین، من بسیار متاسفم که زمین گنجایش تحمل بزرگ‌مردی همچون تو را نداشت. امیدوارم شادی بسیاری در انتظار تو باشد.

[عکس: 340215_261.jpg]

Wayne Brady

رابین ویلیامز، روحت شاد. او یکی از با استعدادترین مردان نمایش بود. چه فقدان بزرگی، فقدان مردی که همیشه موجب لبخند ما می شد.

[عکس: 340216_103.jpg]

George Lopez

رابین ویلیامز «برو با خدا» (به زبان اسپانیایی) دوست من، دوستت دارم.

[عکس: 340217_789.jpg]

John Cusack

روحت شاد آقای ویلیامز – یکی از بزرگ ترین استعدادهای سینم ا – و یک مرد بزرگ و دوست داشتنی

[عکس: 340218_527.jpg]

Val Kilmer

یکی از بهترین شب های دوران جوانی من در کنار رابین ویلیامز عزیز سپری شد. سعی کنیم به دوستان خود نزدیک تر باشیم و عشق و دوستی را با هم به اشتراک بگذاریم.

[عکس: 340218_527.jpg]

Fran Drescher

از درگذشت رابین ویلیامز بسیار ناراحت شدم: ما دو فیلم در کنار هم بازی کردیم. او مردی بسیار مهربان بود و شخصیت دوست داشتنی داشت. دلم برای عشق هایش غمگین است.

[عکس: 340220_130.jpg]

Dane Cook

در یک شوک کامل هستم و هنوز نمی توانم مرگ رابین ویلیامز را باور کنم.

[عکس: 340221_372.jpg]

کمپانی Laugh Factory

روحت شاد رابین ویلیامز.

[عکس: 340222_248.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: