امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس 15 سالگیم در کنار مسجد امام زیباترین اثری است که دارم
برند اربل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: هشت سال و سه ماه است که از عمر سفیری من در ایران می‌گذرد و تعلقات من به اصفهان بیش از کشور خودم آلمان است.

وی افزود: اصفهان و آلمان تاکنون همکاری‌های مشترک بسیاری در بخش علمی، فرهنگی و هنری همچون موسیقی، نقاشی و تئاتر داشته‌اند که درصدد تحکیم این ارتباط هستیم.

سفیر آلمان در ایران تصریح کرد: بهای بسیاری برای ارتباطات در بعد فرهنگی مابین فرایبورگ و اصفهان، می‌پردازیم و تبادلات در هر زمینه‌ای برای ما با ایران دارای اهمیت فراوانی است.

وی در مورد آشنایی مردم آلمان با شهر اصفهان گفت: در غرب اصفهان را به عنوان یک شهر توریستی می‌شناسند و در خصوص آنچه در تاریخ آن وجود دارد چیزی نمی‌دانند، به همین جهت ارتباطات فرهنگی میان ایران و آلمان برای شناخت بیشتر موثر است.

برند اربل در بیان خاطرات خود از شهر اصفهان، اضافه کرد: یک مناسبت خاصی میان من و اصفهان وجود دارد و امسال پنجاه سال است که از نخستین حضور که به عنوان یک پسر 15 ساله به اصفهان آمدم می‌گذرد.

وی گفت: در پانزده سالگی در کنار مسجد امام (ره) اصفهان ایستادم و عکس گرفتم و این زیباترین اثری بود که در عمر خود دیدم.

سفیر آلمان در ایران تصریح کرد: این یک رویداد باشکوه است که چند وقت قبل از بازنشستگی‌ام در اصفهان هستم و می‌توانم در کنار این نمایشگاه که آثار هنرمند بزرگ آلمان یعنی گونتر اوکر است حضور داشته باشم.
اينه همه دستايي كه منتظر بارونه
يكي اون بالا نشسته كه خودش ميدونه
ميدونه كاريه كه فقط خودش ميتونه
دستاي خالي رو خالي برنميگردونه
.mara.
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، maedeh ، mahtabiiiiii ، .RaHa.
واوووووووووووووووووووو چه احساسی.خوشم اومد شدید.zapszapszapsmaramara
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa.