امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فاصله فوتبال ایران و جهان زیاد نیست
Rainbow 
بازیکنان خارجی تيم فوتبال پرسپولیس:
فاصله فوتبال ایران و جهان زیاد نیست
مارکو پرویچ گفت: فوتبال ایران سطح بالایي دارد و فاصله فوتبال جهان و ایران زیاد نیست.

مارکو پرویچ در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: برای فتح جام حذفی شانس زیادی داریم ولی با این پیروز چیزی تمام نشده است و راه سختی تا فینال خواهیم داشت و با تیم های سرسختی دیدار خواهیم کرد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران ادامه داد: پرسپولیس تیم بزرگی در فوتبال ایران است که هواداران زیادی دارد و باید هر فصل برای هواداران یک جام بیاورد.

پرویچ در مورد سطح فوتبال جهان و ایران گفت: فاصله زیادی بین فوتبال ایران و جهان وجود ندارد ایرانی ها لیگ قدرتمندی دارند که بازیکنان خوبی دراین لیگ بازی می کنند رقابت برای قرار گرفتن در صدر جدول لیگ سنگین و دشوار است.

وی در مورد تمدید قرار دادش با تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز برای سال آینده تصمیم نگرفته ام ولی من همیشه سعی می کنم بازی به بازی در مورد فوتبالم برنامه ریزی کنم هم اکنون به بازی کردن در هفته آینده فکر می کنم.

پرویچ خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس استقبال خوبی را از من داشتند با اکثر بازیکنان دوست هستم و رابطه خوبی با آنها دارم تجربه زیادی در کشورهای سوئیس و آمریکا داشتم و در ایران نیز راحت با بازیکنان ارتباط برقرار می کنم./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: