امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فال حافظ
[عکس: 127.gif]

ایشالا mara
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
مرسی .[عکس: mara.gif]
fatemeh
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونmaramaramara
شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد،تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 125.gif]
fatemeh
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
Heart 
ممنون.mara
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسیییییییی
fatemeh
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 109.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 98.gif]
fatemeh
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 132.gif]

خدایا به امید تو...................
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 72.gif]
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فال روزانه - یکشنبه 17 اسفند 1399 صنم بانو 3 152 ۱۷-۱۲-۹۹، ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  فال روزانه - پنج شنبه 14 اسفند 1399 صنم بانو 3 145 ۱۴-۱۲-۹۹، ۰۸:۱۱ ب.ظ
  فال روزانه - سه شنبه 12 اسفند 1399 صنم بانو 3 121 ۱۲-۱۲-۹۹، ۰۷:۵۴ ق.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
36 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۰۸-۰۴-۹۶, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، varesh (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۹:۴۳ ق.ظ)، hasti.cruel (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، v.a.y (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، N!rvana (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۰ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۰۳-۹۸, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، yasaman2001 (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، elena.r (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۵ ق.ظ)، نويد (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، "MJ" (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، heliia (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، آرام18 (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، eris (۰۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، اسمان (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، Death (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، love lorn (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، dakhtare-darya (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، shabe mahtabi (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، sarika (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، avapars (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، barooni (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، ماریاh (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، aryaaradarmita (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، doman (۰۷-۰۳-۹۸, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، اسمانی ها (۱۲-۱۲-۹۶, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، ali66280 (۱۹-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، "فاطیما79" (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، نیـایــش (۰۸-۰۳-۹۸, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، minaa (۳۰-۰۸-۹۸, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، فاطمه 1231 (۱۵-۰۱-۹۸, ۰۳:۵۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان