امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فال روز تولد تان چیست؟
نهمین روز Angel
متنفــرم از روزآیی کــه حــآل خوشــم یهــو عــوض میشــه !
پاسخ
سپاس شده توسط:
روز پنجم :)
بيست درصدش درست بود mara
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
من چهارم ماه به دنیا اومدم..
درسته..مخصوصا حقیقت
Undecided
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیا شما متولد بیست و دومین روز ماه هستید؟
رفتارتان مدیرانه است اما علاقه ای به رهبری ندارید. بیشتر به اطرافیانتان گوش می دهید، به یاد داشته باشید که شما انسان بی نظیری هستید پس به گونه ای رفتار کنید که دیگران نیز این ویژگی را ببینند. اگر کسی شما را اذیت کند او را به سادگی نمی بخشید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیا شما متولد بیست و نهمین روز ماه هستید؟
به حس ششم خود اعتماد داشته باشید. زندگی پرهیجان را دوست دارید و از روزمرگی بیزارید. ایده های خلاقانه و قوه تخیل بی نظیری دارید. معمولا از مردم و مسائل اطرافتان زود خسته می شوید. به سادگی با نگاه کردن به چهره افراد می توانید بگویید در ذهن آنها چه می گذرد. به همسرتان خیلی علاقمندید.

آخی Tongue
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیا شما متولد بیست و یکمین روز ماه هستید؟

شما کنجکاو و یک دنباله رو واقعی هستید. به خوبی می توانید دیگران را خوشحال نمایید و مخالفت خود را پشت لبخندتان پنهان می کنید. گاهی در ارتباط با همسرتان با اختلاف روبرو می شوید چون نمی توانید نظر واقعی تان را ابراز کنید
پاسخ
سپاس شده توسط:
من سومTongue
mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیا شما متولد چهارمین روز ماه هستید؟
معمولا پیش از عمل کردن خوب فکر کرده و جوانب امر را می سنجید به همین دلیل زندگی برایتان ساده تر می شود. مردم نمی توانند حقیقت شما را به درستی دریابند اما از بودن در کنار شما لذت می برند. بشاش و پرانرژی هستید و رفتار دوستانه ای دارید. هر بار شخصیت متفاوتی را از خودتان آشکار می کنید و به همین دلیل اطرافیانتان را متعجب می سازید.

نميدونم اينطوريم يا نه اما مرسي جالب بود
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
[highlight=#f5f5f5]آیا شما متولد هجدهمین روز ماه هستید؟[/highlight]

[highlight=#f5f5f5]با نگاه اول فردی آرام به نظر می رسید اما در واقع شوخ و اندکی دمدمی مزاج هستید. تنها هنگامی که کاملا سرحال باشید روی بذله گوی خودتان را آشکار می کنید. زمانی که بی حوصله هستید کسی جرات نزدیک شدن به شما را ندارد. به ندرت عشق و احساسات تان را به همسرتان نشان می دهید حتی اگر عشق به او تمام وجودتان را پر کرده باشد.[/highlight]
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیا شما متولد چهاردهمین روز ماه هستید؟
گاهی اطرافیانتان را فراموش می کنید. اگر بخواهید از بین دو گروه یکی را انتخاب کنید گروهی که پیروز می شود را انتخاب می کنید ودیگر مسائل برایتان اهمیتی ندارد. مهربان هستید و مراقب احوال دیگران. قوه تخیل شما بی نظیر است. اشتباهات همسرتان را نادیده نمی گیرد.mara
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط: