امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فدراسیون تکواندو با کریمی مذاکره کرد
Rainbow 
برای سرمربیگری در تیم ملی؛
فدراسیون تکواندو با کریمی مذاکره کرد
فدراسیون تکواندو ظهر امروز چهارشنبه 20 دی مذاکراتی با مربی اسبق تیم ملی برای سرمربیگری تیم ملی انجام داد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،پس از برگزاری جلسه اول کمیته فنی فدراسیون تکواندو برای انتخاب کادر فنی تیم های ملی تکواندو، فدراسیون ها مذاکرات خود را با مربیان مدنظرشان از امروز آغاز کردند.

بر همین اساس با دعوت از مرتضی کریمی مربی اسبق تیم ملی و سرمربی تیم استیل البرز وی ظهر امروز جلسه ای با سید محمد پولادگر و غلامحسین ذوالقدری رئیس و دبیر فدراسیون داشت تا طرفین شرایط خود را اعلام کنند.

کریمی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: از اینکه در بین گزینه های مدنظر فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی بودم خوشحالم و از مسئولان فدراسیون هم تشکر می کنم.

وی افزود: با حضور در این جلسه شرایطم را به مسئولان اعلام کردم و پولادگر نیز شروط فدراسیون را گفت و حالا باید منتظر رای نهایی فدراسیون باشیم.

کریمی در پاسخ به اینکه مذاکراتش برای قبول هدایت کدام تیم ملی بوده، گفت: نمی توانم در این مورد چیزی بگویم و در واقع مذاکرات انجام شده و فدراسیون تا هفته آینده کادر فنی تیم های ملی برای مسابقات جهانی و کشورهای اسلامی را معرفی می کند./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب