امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* فراخوان مسابقه رمان نویسی گروهی *
ممنون از مسابقه خوبت فاطمه جون[عکس: mara.gif]

مسابقه از كي شروع ميشه[عکس: xcvk.gif]
فكر نميكنيد 10 صفحه كمهxcvl
[عکس: 85875505027359354516.gif]
سپاس شده توسط:
(۲۴-۰۳-۹۴، ۰۶:۲۳ ب.ظ).مليكا. نوشته: ممنون از مسابقه خوبت فاطمه جون[عکس: mara.gif]

مسابقه از كي شروع ميشه[عکس: xcvk.gif]
فكر نميكنيد 10 صفحه كمهxcvl
خواهش میکنم عزیزم mara

شروع مسابقه رو توی همین تاپیک اعلام میکنم و به گروه های شرکت کننده اطلاع میدم

نه آخه اونجوری قضاوت سخت میشه و اگه رمان زیادی طولانی باشه خواننده نصفه و نیمه رهاش میکنه و سراغش نمیره
حالا نهایتش 15 صفحه بشه مشکلی نداره
موفق باشیدmara
سپاس شده توسط:
ای جان م سعیده بخشید اونقدر سریع تایپ کردم اسمتو اشتباهی نوشتم حالا باشه اینم خوبه .............اوکی فقط جان من وقت زیاد بده که بتونیم بنویسیم
واینکه سعیده باید سه نفر باشیم؟نمیشه دونفر باشیم؟
سپاس شده توسط:
ببخشيد فاطمه جون[عکس: twol.gif]
من اشتباه حساب كرده بودم همون 10 صفحه هم خودش خيليه[عکس: aak.gif]
[عکس: 85875505027359354516.gif]
سپاس شده توسط:
(۲۴-۰۳-۹۴، ۰۸:۲۹ ب.ظ)n@st@r@n نوشته: ای جان م سعیده بخشید اونقدر سریع تایپ کردم اسمتو اشتباهی نوشتم حالا باشه اینم خوبه .............اوکی فقط جان من وقت زیاد بده که بتونیم بنویسیم
واینکه سعیده باید سه نفر باشیم؟نمیشه دونفر باشیم؟
قوانین رو بخونی نوشته
3 نفر حتما باید باشید
1 ماه هم واسه نوشتن رمان وقت هست Shy

نسترن فکر کنم این سری هم سریع تایپ کردیasna
سپاس شده توسط:
(۲۴-۰۳-۹۴، ۰۸:۳۴ ب.ظ).مليكا. نوشته: ببخشيد فاطمه جون[عکس: twol.gif]
من اشتباه حساب كرده بودم همون 10 صفحه هم خودش خيليه[عکس: aak.gif]
خواهش میکنم
حداکثر تعداد صفحات 10-15 صفحه س
اگه کمتر هم بشه مشکلی نداره Shy
سپاس شده توسط:
ای بمیری فاطمه وسعیده
خوب چیکار کنم اسماتون رونمی خونم فقط نظر میدام حال باشه بابا فهمیدم موضوع رو اوکی پس شروع می کنم به نوشتن

من ودایان هستیم یه نفر از دوستان رو هم یم خوایم لطفا یکی اعلام حضور کنه
سپاس شده توسط:

*** دوستان لطفا حتما حتما قوانین مسابقه رو مطالعه کنید ***
رعایت قوانین جزو امتیازات محسوب میشه

maramaramara
سپاس شده توسط:
خب من ودایان ونیکی باهم هستیم
سپاس شده توسط:
من و نسترن و دایان
تا حرف دلتو میزنی دلشو میزنی
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,703 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 728 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
76 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، sadaf (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، .ستایش. (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، Farshad (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، elena.r (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، n@st@r@n (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، sanam bano (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، nika_beny (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، سوگل بنی (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، ♥♥Niloofar♥♥ (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، گلاره (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Ar.chly (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، SilentCity (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، zr2014 (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، s@mir@ (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، ****Dayan**** (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، mercede (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، arash20 (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، نیاز (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، Neda0077 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، roksana aaa (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، _Helia (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، اریل (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ)، parinazbashiri (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ماه کوچولو (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، eris (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، nobody (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، afsoon100 (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، narges.author (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۳۶ ق.ظ)، Mehrad hidden (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، آشوب (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ارتان (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، پرســـا123 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، Maryam omidi (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، رادوین (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، lovely (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، parand (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ق.ظ)، بهناز احمدی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Feryal* (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، ehsan hpf (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۵ ق.ظ)، رزبیتا (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، بیتا @@@ (۱۹-۰۷-۹۴, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، habibe (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، ft.samadi (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، فرشته محمدی (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، Hana....az (۱۹-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان