امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان مسابقه ی جالب ترین ، خلاق ترین و خاطره انگیز ترین عکس تابس?
سلام به خوشگلای نازنین

بشتابید به سوی مسابقه

تا 15شهریور بیشتر فرصت نداریناااااا

پس عجله کنین وعکسهای زیبا بگیرین

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستان گلم زود عکسهاتون رو بفرستین

وقتی دیگه نمونده ها xcvldfgh
آفرین بچه های گلم xcvb
پاسخ
سپاس شده توسط:
zapsمن امسال جایی نرفتم که منظره طبیعی داشته باشه

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
من الان حدود 15 تا عکس دارم :)
بعد الان چیکار کنم؟!
همه رو بفرستم؟ :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۲-۰۶-۹۴، ۱۱:۴۶ ق.ظ)****Dayan**** نوشته: zapsمن امسال جایی نرفتم که منظره طبیعی داشته باشه
نیاز نیست حتما عکس از طبیعت باشه هر مدل عکسی میتونه باشه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۲-۰۶-۹۴، ۰۸:۰۰ ب.ظ)hedy نوشته: من الان حدود 15 تا عکس دارم :)
بعد الان چیکار کنم؟!
همه رو بفرستم؟ :)

عزیزم بهترینهاشو از نظر خودت انتخاب کن وبفرست

ممنونم از همه ی گلای خودم xcvk
پاسخ
سپاس شده توسط:
تا اخر تابستونهههه ؟؟؟؟؟؟؟؟
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ،با اجازه ی صدف جون مسابقه تا آخر این هفته تمدید شد

تمدید شد
دوستان بشتابید عکسهاتون رو هرچه زودتر بفرستین

هرعکس تابستونی دارید منظره باشه
یا از هر چیز دیگه که دوست داشته باشین

گلای من منتظر عکسهای زیباتون هستم

بشتابید... xcvk
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نظرسنجی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 20 4,469 ۲۷-۰۲-۰، ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥هستی♥
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,694 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، لیلی (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، ~mahdis~ (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، بیخیال بابا (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، v.a.y (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، .ستایش. (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، R a n A (۱۶-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، adonis (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، N!rvana (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ)، hadis hpf (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، نويد (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، Ar.chly (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، .مليكا. (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، hasti794 (۲۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، s@mir@ (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، mercede (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، ghazaleh (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، monir maniyan (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، نیاز (۱۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، raha22 (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، raha..79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، Death (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، afrooz (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، morgana (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، رزبیتا (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، RASHNOU (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، rainn (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۷ ق.ظ)، dokhtarehava (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، هبوط (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، nza3380 (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، armiti (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ)، hanane (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان