امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرود سه فضایی در قزاقزستان +عکس
سه فضانورد روسی و آمریکائی که برای انجام ماموریت های پژوهشی – علمی به فضا اعزام شده بودند، در نخستین ساعات بامداد روز پنج شنبه، پس از انجام ماموریت ۱۷۰ روزه خود در یکی از ایستگاه های بین المللی فضائی به زمین بازگشتند.
فرارو: سه فضانورد روسی و آمریکائی که برای انجام ماموریت های پژوهشی – علمی به فضا اعزام شده بودند، در نخستین ساعات بامداد روز پنج شنبه، پس از انجام ماموریت ۱۷۰ روزه خود در یکی از ایستگاه های بین المللی فضائی به زمین بازگشتند.

سخنگوی رسمی مرکز مطالعات فضائی روسیه روز گذشته اعلام کرد: سفینه فضائی "سایوز" که جهت انجام ماموریت به مرکز بین المللی فضائی ISS اعزام شده بود روز پنج شنبه به همراه سه سرشنین خود در قزاقستان فرود آمد.

این سفینه ساعت 6 و 23 دقیقه صبح به وقت محلی در منطقه ای که از قبل برای این کار در نظر گرفته شده بود، در دشتی با فاصله 148 کیلومتری از شهر ژِزقازغان در مرکز کشور قزاقستان بر اساس پیش بینی های قبلی و به سلامت فرود آمد.

بر اساس گزارش های منتشر شده ، سه فضانورد به این ماموریت اعزام شده بودند که دو نفر آنها دارای ملیتی روسی و سومین فضانورد از جانب ناسا آن ها را در این ماموریت همراهی می کرد.

[عکس: 360516_674.jpg]

[عکس: 360517_193.jpg]

[عکس: 360518_296.jpg]

[عکس: 360519_784.jpg]

[عکس: 360520_725.jpg]

[عکس: 360522_355.jpg]

[عکس: 360523_944.jpg]

[عکس: 360524_460.jpg]

[عکس: 360525_689.jpg]
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت