امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرکی: دوست دارم پرسپولیس برنده دربی باشد
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حسین فرکی این روزها با مشکلات زیادی در سپاها ن دست و پنجه نرم می کند، بازیکنان سرباز از یک سو و مصدومیت بازیکنانی چون نویدکیا و عقیلی در کنار غیبت ملی پوشان از سوی دیگر باعث شده تا فرکی نتواند به ایده آل هایش در سپاها ن نزدیک شود. فرکی در گفتگو با بانک ورزش درباره این مسایل و داربی صحبت کرد.

فکر می کنید در این مدت توانسته اید سپاها ن را به تفکرات‌تان نزدیک کنید؟

به هر حال آن چیزی که مشخص است مشکلات زیادی در این مدت داشته ایم. بازیکنان سرباز، مصدومیت محرم و دو بازیکن دیگرمان و نبود ملی پوشان بزرگسال و امید اجازه نداده یک تیم کامل در اختیار داشته باشم. در حال حاضر با چنین موجودی تمرینات مان را دنیال می کنیم و سعی داریم بر اساس این داشته ها کارمان را دنبال کنیم. از نظر پیشرفت فوتبالی و ذهنی که بچه ها بدانند چه می خواهیم راضی هستم اما از نظر فنی با آنچه مد نظرم هست فاصله است، هرچند ناراضی هم نیستم.

با این شرایط آینده را چطور می بینید؟

اگر بازیکنان در اختیار باشند پیشرفت خوبی خواهیم داشت. از زمانی که من آمده ام در 7 هفته محرم را نداشته ایم که این موضوع برای ما مشکل ساز شده است. باید صبر کرد و دید در نیم فصل چه کار می توانیم بکنیم.

شما معتقد هستید محرم می تواند به عنوان بازیکن کمک کند یا باید به کادر فنی اضافه شود؟

این مساله دست خود محرم است و باید این را هم در نظر داشت این مصدومیت ها تمرکز و ذهن او را بر هم می ریزد؛ چون قصد او کمک کردن است و زمانی که نمی تواند اذیت می شود. منتظریم تا ببینیم برای نیم فصل چه برنامه ای دارد. از نظر من واقعا حیف است چنین بازیکنانی فوتبال را کنار بگذارند و تا جایی که امکان دارد دوست دارم محرم بازی کند اما باید دید شرایط اش چگونه پیش می رود.

از الان لیست مازاد سپاها ن در رسانه ها اعلام شده است.

وجود هر گونه لیستی را تکذیب می کنم و هیچ بازیکنی هم مد نظر ما نیست و این مساله گمانه زنی بی مورد برخی رسانه هاست. اگر قرار باشد بازیکنی از لیست ما خارج شود مطمین باشید من اولین کسی هستم که با بازیکن صحبت می کنم و باید تاکید کنم ما تمام بازیکنان مان را می خواهیم و کسی را هم از دست نخواهیم داد.

داربی و نتیجه آن چقدر بر روی کار شما تاثیر می گذارد؟

کار خودمان مهمتر از داربی است؛ ما به دنبال این هستیم تا سه امتیاز دیدار برابر سایپا را به‌دست بیاوریم و امیدوارم سایر نتایج هم به نفع ما پیش برود. داربی هم بازی متفاوتی است که استقلال به ما در جدول نزدیک تر است تا پرسپولیس. البته آنها هم می توانند با چند برد به بالای جدول بیایند.

به شخصه دوست دارید بازی برنده داشته باشد یا اینکه مساوی شود؟

به‌خاطر مردم و طرفداران دو تیم از ته دل دوست دارم این بازی برنده داشته باشد و فرقی هم برایم نمی کند اما از نظر حرفه ای و شرایط جدول پیروزی پرسپولیس به نفع ماست. باز هم تاکید می کنم خواست مردم برایم مهمتر است.

دیدار برابر کره جنوبی را چطور ارزیابی می کنید؟

اعتقاد دارم بازی های دوستانه مفید است. حتی بازی برابر فلسطین. دیدار فردا برابر کره معیار و ملاک خوبی برای شتاخت از آمادگی تیم ملی است و مردم متوجه می شوند تیم ملی کشورشان در چه سطح از آمادگی است. البته این بازی چون جنبه دیدار رقیبان سنتی را هم دارد در نوع خودش جذاب است.

گویا سرمربی سابق سپاها ن گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی امید است؟

نمی دانم این قضیه قطعی است یا نه، برای همین نمی توانم در باره اش صحبت کنم اما به طور کلی ترجیح می دادم یک مربی ایرانی سرمربی تیم ملی امید شود. اما با این حال کرانچار هم از فوتبال ما شناخت دارد و امتحان پس داده است. به نظرم مربی خارجی که در فوتبال ما امتحان پس داده است بهتر از گزینه خارجی است که تازه به ایران می آید. در حال حاضر هم مهم راهیابی به المپیک است تا مردم با شرایطی که فوتبال ما دارد حداقل کمی خوشحال شوند.
منبع:شهر خبر
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
پاسخ
سپاس شده توسط: