امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فکری به حال مصدومیت و هدایای مدال آوران المپیک کرده اید؟
Rainbow 
مدال آوران وزنه برداری در المپیک لندن از مصدومیت خود شکایت دارند در صورتی که هدایای المپیک آنها کامل پرداخت نشده است و کماکان با مصدومیت کهنه رنج می برند.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ در حالی حسین رضا زاده رئیس فدراسیون وزنه برداری از احتمال عمل جراحی بهداد سلیمی ، سجاد انوشیروانی و کیانوش رستمی سه مدال آور المپیک لندن صحبت می کند که برخی از این وزنه برداران امیدی به آینده ورزش خود ندارند و در مصاحبه های اخیر خود از عملی نشدن قول های مسئولان برای پرداخت هدایای و جوایز خود دارند و این سه وزنه بردار تاکید دارند که با تزریق آمپول و فیزیوتراپی نمی توان مصدومیت به این سنگینی را به زودی برطرف کرد ولی حسین رضا زاده احساس رضایت می کند که این سه وزنه بردار فرصت کافی برای رفع مصدومیت خود و بازگشت به روزهای اوج دارند و دراین زمینه هیچ گونه نگرانی را به وجود نمی آورد.

بهداد سلیمی از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده است اگر با فیزیوتراپی این مشکل برطرف نشود باید جراحی شود .

سجاد انوشیروانی درد قدیمی و کهنه ای در زانوی خود دارد که در المپیک لندن با زانوی مصدوم توانست مدال نقره را پس از مدال طلای بهداد سلیمی بگیرد.

کیانوش رستمی که همانند انوشیروانی از ناحیه زانو درد می کشد خودش اعتقاد دارد که مصدومیت او خیلی سنگین تر است ودر ایران نزد اکثر پزشکان جراح رفته ولی جواب نگرفته با این تفاسیر زانوی خود را باید به دست جراحان خارجی بسپرد تا دوباره به میادین جهانی والمپیک باز گردد.

کیانوش رستمی در ادامه تاکيد داشت: مشکلی برای سفر به خارج از کشور ندارم فقط دوست دارم که با رفع مصدومیتم به المپیک برزیل برسم و مدال برنر را به مدال طلا تبدیل کنم.

وزنه بردار کرمانشاهی تیم ملی وزنه برداری درباره عدم عملی شدن قول های مسئولان استان کرمانشاه گفت: چطور ورزشکاران مدال آور در مسابقات جهانی در استان خود هدایا ، زمین، مزایا مي گيرند، استخدام می شوند ولی من که تنها مدال آور المپیکی کرمانشاه هستم مسئولان به قول ها خود عمل نمی کنند و دادن هدایای به من را غیر قانونی می دانند.

سجاد انوشیروانی دیگر وزنه بردار مدال آور المپیک لندن درباره معالجه زانوی مصدومش می گوید: فدراسیون پیگیر کارهای رفع مصدومیت من است و قول داده است که تمام هزینه های عمل جراحی مرا پرداخت کند با رفع مصدومیت به مسابقات جهانی وشو لهستان در آذر ماه سال 1392 خواهم رسید و به هیچ عنوان از رقابت با سایر سنگین وزن های تیم ملی هدای ندارم.

وزنه بردار اردبیلی تیم ملی وزنه برداری درباره بدقولی کمیته ملی المپیک می گوید: مسئولان کمیته المپیک قبل از المپیک لندن به ورزشکاران قول دادند که دارندگان مدال های طلا، نقره و برتر به ترتیب 70.50.30 میلیون تومان جایزه خواهند گرفت ولی تاکنون که ماهها از پایان المپیک می گذرد که از پرداخت این هدایای خبری نيست.

وی ادامه می دهد: ورزشکاران از محمد عباسی وزیر ورزش رضایت کامل دارند چون به موقع هدایای مدال آوران را پرداخت کرد.

در پایان لازم به ذکر است: امیدوارم به غیر از سه مدال آور وزنه برداری هم مصدومان به میادین بین المللی باز گردن د و با تجربه خود برای ورزش کشورمان مدال آوری و سر افزازی را به ارمغان بیاورند./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: