امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم بی‌بو و بی‌خاصیت نمی‌سازم/ «بوفالو» در گیشه موفق خواهد بود

کاوه سجادی حسینی کارگردان فیلم سینم ایی «بوفالو»‌ در گفت و گو با خبرنگار سینم ایی فارس درباره این فیلم اظهار داشت: فیلمنامه «بوفالو» قبل از فیلمنامه «شب بیرون» نوشته شد که در دولت گذشته شرایط ساخت آن فراهم نشد اما در دوره جدید وزارت ارشاد فیلمنامه پذیرفته شد.

وی افزود: «بوفالو» از «شب بیرون» فضامحور‌تر و قصه‌دار‌تر است ولی در مقایسه با آثار سینم ای کلاسیک فیلمی است که قصه ندارد و فیلم در رسته فیلم‌های مدرن قرار می‌گیرد.

سجادی حسینی درباره موفقیت فیلم «بوفالو» در اکران عمومی تصریح کرد: در بحث اکران عمومی فصل مناسب اکران، تبلیغات، و در اختیار داشتن سرگروه مناسب سینم ایی بسیار مهم است که 60 درصد فروش به فیلم و بازیگران آن برمی‌گردد و فیلم من با حضور پرویز پرستویی مخاطب را برای دیدن بازی پرستویی به سینم ا می‌آورد و فکر می‌کنم «بوفالو» حداقل هزینه تولید خود را بازگرداند.

کارگردان «شب بیرون» گفت: من به همه سلیقه‌ها احترام می‌گذارم و فکر نمی‌کنم در حین تماشای فیلم تماشاگر پچ پچ کرده باشند و من همیشه سعی می‌کنم سلیقه خودم را به مخاطب دیکته کنم و آرام آرام سلیقه من یا پذیرفته می‌شود و یا از سوی مخاطب پس زده شود.

وی تاکید کرد: من سعی می‌کنم فیلم بی بو و بی خاصیت نسازم و همیشه سعی کردم فیلمی بسازم که مخاطب را به فکر فرو ببرد.

سجادی حسینی با اشاره به مفهوم سینم ای امید خاطرنشان کرد: سیاه نمایی در آثار سینم ایی جمله درستی نیست چون ما اصلا سیاه نمایی و سفیدنمایی نمیکنم چون این دو فیلم‌های دگرساز هستند و وقتی واقعیت گفته شود هم سفیدی در آن دیده می‌شود و هم سیاهی چون آدم نمی‌تواند همیشه خوشحال کرد و وقت‌های ناراحت است.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین نکته در فیلم من است که شاد نیست و پایان خوش ندارد ولی من سعی کردم با بزرگ کردن یک لکه و یک انتقاد با تم اخلاقی سعی کردم بگویم که نااخلاقی باعث تباهی می‌شود برای اینکه برای اصلاح خود الگویی در نظر بگیریم.

این کارگردان جوان سینم ای ایران در واکنش به هتک حرمت اخیر به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) اظهار داشت: هر مسلمانی که دین دارد وقتی به پرچمدار این دین توهین شود اعتراض می‌کند و این توهین همیشه آدم را آزار می‌دهد و اسلام ستیزی از سالیان سال بوده و هست و با همین مظلومیت ادامه پیدا خواهد کرد اما مطمئنا حق اسلام پس گرفته خواهد شد.
پاسخ
سپاس شده توسط: