امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قتل پسر نوجوان با قمه/ قاتل:در آن لحظه تنها به خودم فکر میکردم+تصاو?
27 / 10 / 94

قتل پسر نوجوان با قمه
قاتل:در آن لحظه تنها به خودم فکر می کردم

قاتل قداره کشی که به دو پسر نوجوان حمله کرده بود، دستگیر شد.به گزارش

دیلی میل، قاتل قداره کشی که به دو پسر نوجوان حمله کرده بود، دستگیر شد.این قاتل بی رحم

دو بار با قمه اش به زَک اِونس 19 ساله چنان حمله کرد که باعث شکستگی فک و خونریزی شدید وی شد.

[عکس: up.php?file=1452957398995318_4019076_833.jpg]

این قاتل سنگ دل که اِون رینولد نام دارد، به کیتون 23 ساله ،دوست زک، هم حمله کرد اما او به طرز

معجزه آسایی نجات یافت. هنگامی که آنها داشتند از یک مغازه بیرون می آمدند به گروه رینولد برمی خورد. یکی از دوستان

رینولد قداره کش، کیتون را با ضربات مشت می زند و اینچنین دعوا آغاز میشود. بعد رینولد 45 ساله به سمت ماشین وَنش رفته و سلاحش را که

در پارچه ای سیاه پیچیده بود از ماشینش در می اورد و به زَک حمله می کند. این چنین زک بیچاره در دریای خون به روی زمین افتاد و دوستش به شدت آسیب دید.

[عکس: up.php?file=1452957450155983_4019075_453.jpg]

[عکس: up.php?file=1452957472292842_4019077_143.jpg]

قاتل روز بعد خود را تسلیم پلیس کرد ولی به سوالات پلیس پاسخی نداد. پلیس جنازه قربانی را پشت ون او پیدا کرد. رینولد قاتل کشتن این قربانی را

انکار کرد اما پلیس پس از دو هفته محاکمه، او را به علت مبادرت به یک فقره قتل و یک قتل نافرجام به 28 سال حبس محکوم کرد.پلیس با

اشاره به اینکه فیلم او در دوربین های بیرون مغازه گرفته شده بود، اعلام کرد که او به راحتی قمه اش را در دستش می چرخاند،

و کاملا خونسرد بود و پس از ارتکاب جرم به راحتی به سمت ماشینش رفت و از آنجا دور شد.

[عکس: up.php?file=1452957541202939_4019078_104.jpg]

مادر قربانی می گوید پس از وقوع حادثه پلیس با برادر دوقلوی زَک تماس گرفت و وقتی ما به محل وقوع حادثه رسیدم پسر عزیزم کشته شده بود. آنها

نگذاشتند که ما به پسرم نزدیک شویم. من هر لحظه از هر روز زندگی ام دلم برای خنده های زَک تنگ می شود و تصور زندگی بدون او برایم

ممکن نیست. در مقابل تمام این صحبت ها این قاتل بی رحم گفت که در آن لحظه تنها به خود فکر می کرده است.
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
پاسخ
سپاس شده توسط: