امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت باقری: بهترين شوت زن ها به تيم ملي فوتسال دعوت مي شوند
مربی تیم ملی فوتسال‌ کشورمان گفت: تورنمنت‌ روسیه ضعف‌های تیم ملی را آشکار کرد . این موضوع بهترین دستاورد سفر به روسیه بود.
قدرت باقری مربی تیم ملی فوتسال‌ کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: حضور در تورنمنت‌ روسیه از لحاظ موقعیتی هیچ کمکی به تیم ملی نکرد و بسیاری از افراد نیز شرکت در این تورنمنت‌ را بيهوده می دانستند.
وی افزود: هیچ یک از مربیان کادر فنی در پی خودنمایی نبودند و بازیکنان با وجود خستگی مفرط تلاش خود را به کار گرفتند. تیم ملی بازیکنان تکنیکی و تاکتیک پذیری را در خود جای داده اما به بازیکنان شوت زن نیاز داریم که در تیم حضور داشته باشند به همین دلیل لیست ملی‌پوشان که برای رقابت در روسیه اعلام شده بود تغییر خواهد کرد.
باقری در ادامه بیان داشت: خسوس‌ تصمیم گیرنده‌ی اصلی است و با توجه به برنامه‌هایی که در ذهن دارد تعیین می کند چه کسانی در اردو حضور یابند.
حضورم در کادر فنی قطعی نیست

وی در خصوص تغییر کادر فنی تیم ملی خاطر نشان کرد: کادر فنی ای که تیم ملی را در روسیه همراهی کرد به صورت موقت انتخاب شد و ممکن است که خسوس‌ و فدراسیون قبل از آغاز اردو خواهان تغییراتی در کادر فنی باشند.
به همین سبب از حضور قطعی ام در تیم ملی اطلاعی ندارم اما برنامه هایی‌ را برای اردو تنظیم کرده ام تا در صورت ماندن در کادر فنی، بلافاصله کارم را آغاز کنم.
مربی تيم ملي فوتسال بیان داشت: متاسفانه در تورنمنت‌ روسیه به دلیل کمبود زمان، تمرینات بدنسازی صورت نگرفت و من فقط موفق شدم تمرینات ابتدایی را جهت گرم شدن بازیکنان انجام دهم . اما در صورتیکه در کادر فنی جایی داشته باشم این بار تمرینات عمومی اختصاصی برای بازیکنان در نظر می گیرم .
باقری در ادامه افزود: شناخت زیادی نسبت به وضعیت جسمی بازیکنان پیدا کردم و در این مدت به آنالیز هر یک از آنها پرداختم در همین راستا تقریبا بازیکنان با توجه شرایطشان‌ تمرینات مخصوص به خود را انجام می دهند ایجاد فاکتورهای سرعت و چابکی استقامت هوازی در بازیکنان از اهداف این برنامه ها می باشد.
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani