امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرارداد عباس صمیمی تمدید شد
Rainbow 
قرارداد عباس صمیمی تمدید شد
عباس صمیمی سرمربی تیم ملی پرتاب دیسک از موافقت فدراسیون با تمدید قرار دادش خبر داد.
عباس صمیمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: در رابطه با تمدید قرار دادم برای مربیگری در تیم ملی با روسای فدراسیون دو و میدانی صحبت کرده و به توافق رسیده ام و حضور دوباره ام در این عرصه حتمی است من بزودی فعالیت خود را در تیم ملی از سرگرفته و امیدوار هستم که بتوانیم به نتایج مورد نظر خود در سال آینده دست یابیم.

سرمربی تیم ملی پرتاب دیسک افزود: در حال حاضر وضعیت آلودگی هوای تهران یک مشکل اساسی برای دو میدانی کاران شده است و من از مسئولان می خواهم شرایط تمرینی ورزشکاران حاضر در این رشته را فراهم کنند تا آنها بتوانند در یکی از شهرهای جنوبی با دمای هوای مناسب به فعالیت خود بپردازند.

صمیمی تصریح کرد: فدراسیون تمام توان خود را برای فراهم کردن زمینه فعالیت بهتر ورزشکاران حاضر در این رشته بکار گرفته است و این امر کاملا مستند است./مح

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم فدراسیون زمینه حضور 60 الی 70 ورزشکار در رقابتهای غرب آسیا فراه کرد و این نشان دهنده مدیریت بسیار خوب فدراسیون و اهمیت مسئولان به حضور دومیدانی کاران در عرصه بین المللی است.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: ستاره شب